Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 115 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Zakončení sezóny s fanklubem!
26.05.2010 | admin | 2711x zobrazeno

Vedení fanklubu se po odmlce rozhodlo uspořádat jinak tradiční zakončení sezóny. Zde na stránkách jste mohli hlasovat, jaká varianta by se vám zamlouvala. S přihlédnutím k výsledkům bylo rozhodnuto o florbalovém klání zakončené posezením v restauraci. Zakončení sezóny se uskuteční v sobotu 29.května od 15h v hale na Chodově (ulice Mírového hnutí 2137) a v přilehlé restauraci U Kachniček. Celý program a časový harmonogram akce naleznete v článku.


Celá akce se uskuteční v sobotu 29.května ve sportovní hale TJ JM Chodov a v nově otevřené restauraci U Kachniček, která je v budově sportovní haly. Halu naleznete v ulici Mírového Hnutí 2137. Dostupná je ze stanice Donovalská (bus č.: 154, 177, 181, 505) nebo Brodského (bus č.: 154, 509), u haly je také parkoviště (nedoporučujeme:-) ).


Zobrazit mapu

Časový harmonogram:
15:00 sraz florbalu chtivých nadšenců
15:30 – 17:30 florbalové klání
17:30 – 23:00? rezervace restaurace (v průběhu večera promítání fotek a tombola)

 

Florbal
Herní systém bude určen na základě počtu hráčů. Tři brankáři už jsou v tuto chvíli zajištěni včetně výstroje. Týmy budou na místě rozlosovány, stejně jako příchozí fanoušci – ti dostanou předměty vhodné k fandění na povzbuzování „svého“ týmu. Zkusíme také sehnat aparaturu, znělky a zápas udělat v režii domácích zápasů v O2 aréně. Hřiště a zázemí haly odpovídá obvyklým standardům pro hraní florbalu a každý hráč hraje na své vlastní nebezpečí. Na místě bude zdravotnice, pro případ nenadálých situací, ke kterým doufáme, nedojde. Minimální věková hranice je 15let! HOKEJKU SI KAŽDÝ MUSÍ PŘINÉST! Pokud máte ještě hokejku navíc a nevadilo by vám jí někomu půjčit, určitě ji vezměte s sebou! Pro každého hráče bude připraven malý dárek. I vy, kteří se na hraní florbalu necítíte, přijďte povzbudit své kamarády! O zajímavé momenty jistě nebude nouze!

Posezení v restauraci
Nově otevřená restaurace budek dispozici po celou dobu florbalové klání. Od 17:30 pak bude zamluven dostatečný počet míst k posezení. Během večera je v plánu promítání starších fotografií (začátky v O2 aréně, expedice, chorea, výjezdy), prodej první série fanklubáckých samolepek (platíčko 6ks / 30Kč) nebo doprodej šál (100Kč) ze srazu fanoušků 2008, který fanklub pořádal v Klánovicích. Na místě bude také možné zaplatit členské příspěvky na nadcházející sezónu 2010/11. Na poslední chvíli jsme se rozhodli pro tombolu o věcné nejen slávistické ceny. Lístečky do tomboly se budou prodávat za 20Kč, téměř každý bude výherní. Počet lístečků, které si budete moci zakoupit nebude omezen.

Přihlašování
Z organizačních důvodů žádáme všechny, kteří se chtějí akce zúčastnit, aby se hlásili na emailu fanklub@sesivani.com. Nejpozději do neděle 18.5. Uveďte své jméno, případně členské číslo, jestli se chcete účastnit florbalu, posezení nebo obojího a jestli někdo přijde s vámi. Vstup je samozřejmě volný a přednostně určen pro členy fanklubu. Útratu v restauraci si každý platí sám. Kapacita florbaluje 35lidí, restaurace zhruva 70lidí.


Na celou akci jste srdečně zváni!

Odkazy:

Restaurace: http://www.kachnacz.cz/
Hala:           http://tjjmchodov.cz/

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný