Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 96 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Pohodové zakončení sezóny
01.06.2010 | admin | 2175x zobrazeno | Skóre: 5

Na uplynulou sobotu bylo naplánováno fanklubácké zakončení sezóny. Jak florbalově-restaurační akce dopadla se můžete dočíst v článku.


Organizátoři nelenili a dorazili na místo už v předstihu, aby nachystali potřebné věci. Kolem půl třetí už se začali scházet první florbalu chtiví nadšenci. Kolem třetí hodiny byla již většina hráčů na místě a pomalu začali vybíhat do haly na rozcvičení. Většinu známých obličejů jste tak měli možnost spatřit v roli sportovců. Po dohodě účastníků se týmy rozdělily na mladé a staré. Na každé straně je k dispozici dostatečný počet hráčů na střídání a ještě před zahájením hry každý zúčastněný dostává dáreček ve formě červenobílého šachovnicového potítka, které každého florbalistu potěší. Kolem půl čtvrté začíná samotný zápas na 3 x 20minut a přichází i několik diváků. V úvodu se hraje velmi vyrovnaná partie, kdy vynikají oba brankáři. Po úvodním oťukávání se do vedení dostávají staří a dostávají se až do tříbrankového vedení. Po první přestávce mladí nebezpečně dotahují až na rozdíl jedné branky. V jinak kvalitním utkání se ve třetí třetině lehce přiostřuje a je vidět několik pádů za mantinel:). Staří nenechávají nic náhodě a nakonec navyšují vítězství na konečné skóre 14:8. Po zápase se ještě jedou nájezdy. Z každého týmu jedou všichni, včetně brankářů ve výstroji:). V tomto souboji naopak vítězí tým mladých borců.

Po převlečení se všichni scházíme v příjemné hospůdce přímo v areálu haly. Tam po příchodu florbalistů panuje čilý ruch. Po úvodním občerstvení a zahnání žízně se připravuje promítání fotek. Po chvilce problémů s promítačkou se na zdi objevují první fotky, logicky nejstarší – ještě z dob Edenu. Někteří přítomní se mohli najít na fotkách a trochu nostalgicky zavzpomínat. Po galerii z Edenu následovalo ještě několik galerií: začátky chorea v O2( Sazka aréně), něco z příprav chorea, zahraniční výjezdy a zájezdy , sraz fanoušků v Klánovicích a nakonec i poslední povedená chorea z dílny fanklubu. Nejedna fotka vzbudila úsměv a ohlasy, některé dokonce vyvolaly vášnivé debaty. Mezitím si přítomní mohli zakoupit nové (historicky první) fanklubácké samolepky a lístečky do tomboly. Ty využily za nedlouho při losování cen. Mezi věcnými cenami bylo možné najít šály, potítka, plakáty, samolepky, ale třeba i cédéčka, klíčenky nebo batůžky. Mezi cenami bylo možné najít i rarity: wc štětku, prostěradlové choreo, zlomenou paličku nebo cihlu na postavení nového stadionu v Edenu:). Mezi hlavní ceny pak patřil půllitr, polštářek a dva dresy fanklubu – jeden na vlastní přání, druhý ještě se starým logem na zádech s Berym. Po vylosování všech cen bylo rozdáno několik samolepek jako cena útěchy. Na závěr ještě přišlo vyhlášení a odměnění individualit florbalového zápasu. Nejlepším střelcem se stal Richard   Hoffman, nejužitečnějším hráčem Michal Jelínek a cenu odvahy získala Anna Válková, jediná hrající zástupkyně něžného pohlaví. Po tom všem už se jen jedlo, pilo a diskutovalo o všem možném i nemožném až do noci.

Povedená akce v pohodové atmosféře kolektivu známých tváří. Jen škoda nevelké účasti. Ti, co nepřišli, mohou jen litovat! Těm, co přišli, díky!

Florbal bychom rádi zopakovali, co nejdříve a nejen jako zakončení sezóny. Co vymyslíme příští rok na zakončení se uvidí...

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný