Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 92 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Velký vlakový výjezd
08.02.2011 | admin | 1990x zobrazeno

Celý výjezd začíná už asi měsíc dopředu, kdy ve spolupráci s klubem dostáváme do Pardubic sto vstupenek zdarma a vyhlašujeme proto velký vlakový výjezd. Je škoda, že kapacitu nedokázali vyčerpat rovnou členové fanklubu. Neustále chce někdo slevy nebo něco zdarma, a když to tak je, tak zájem není úplně takový, jaký by být měl… I přesto je dopředu je jasné, že se bude jednat o největší výjezd základní části (pokud nepočítáme výlet do rezervace na druhou stranu řeky).


Na nádraží se bez pár kusů schází stovka slávistů. Opět škoda, že ti, co se přihlásí o vstupenku zdarma, nejsou schopni přijít nebo se dopředu odhlásit. Pak se v play-off stává, že se jede na vyprodaný zápas, někteří zájemci nepřijedou a lístky propadnou, protože další zájemce odmítáme, že máme sektor vyprodaný. Zamyslete se nad tím…

Ale dost kritiky, k dalšímu vývoji asi žádná negativa nejsou. Cesta utíká víc než rychle, rozdávají se vstupenky zdarma, zpívá se, baví se. Vagón vyblokovaný slávisty rychle likviduje vlastní zásoby všeho poživatelného a to už za doprovodu místní policie vystupujeme před nádraží. Po chvíli se už více jak stočlenná skupina v pochodu vydává směrem k hale za doprovodu tří označených aut. Cestou dáváme vědět, že jsme přijeli pro tři body, kdo jsme a udáváme i polohu města u Hradce :-). Před obchodním domem, před nejvíce diváky se odpaluje nějaké to pyro, což poutá hodně pozornosti. Před halou si ti, kteří nemají, kupují vstupenku a snad poprvé od mistrovské sezóny máme svůj vlastní vchod. Před ani po zápase nevznikají problémy s policií, nýbrž s místními provokatéry a po zápase s těmi, kteří neunáší naši výhru.

Sektor i s těmi, co dorazili po vlastní ose, plníme téměř ze tří čtvrtin, což je sympatické, ale mohlo to být ještě lepší. Na fandění je znát, že v sektoru jsou lidi, co chtějí fandit – kéž by to tak bylo i na domácích zápasech! A účast si přát i na další výjezdy! Fandění napomáhá i vedoucí gól i to, že ani jednou v zápase neprohráváme. To nelibě nesou domácí fans, protože Růže může za všechno a na zápas přispěli i všichni účastníci výjezdu :-)! V třetí třetině vytahujeme malé červené a bílé vlaječky, které se na povel rozmávají. Odpovědí domácích je cirkus Praha. Děkujeme z celého srdce a rádi Vás přivítáme na některém z dalších představení :-). Ke konci zápasu jedeme už od čtrnácté minuty pouze chorál V našem srdci je, jedině Slavie. A je vidět i slyšet, že to má „koule“, pokud se zapojí všichni. Na konci zápasu domácí hází po našem kotli i hráčích kromě perníčků pivo, tu a tam přilítne nějaká pet lahev, ale nic nezabrání tradiční děkovačce a Koprovým rybičkám.

Venku mezitím musí domácí nenechavce od našich, oddělit policie a většina se nás odebírá za hráči. Někteří čekají do odjezdu autobusu, někteří odjíždí a odchází dřív. Někdo vyráží na exkurzi po místních osvěžovnách, někdo míří na nejbližší vlak nebo nasedá do auta. Poslední skupina slávistů opouští skupinu posledním vlakem, aby mohla zavítat na ultras party a někteří se dostávají domů až za světla.

Resumé: Výborný výjezd s dobrou účastí a jako třešnička důležité tři body.
Diváků: 10 104 (170 hostů v kotli)
Domácí: V Pardubicích už měli lepší sezóny…
Plusy:

  • účast ve vlaku
  • celková účast
  • pochod s pyrem
  • dobré fandění a tři body navrch
  • pivovarka (jen pro některé)


Zápory:

  • neudání vstupenek zdarma mezi členy fanklubu
  • žádné omluvenky od těch, kteří se přihlásili o vstupenku zdarma

 

Fotogalerie zde.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný