Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 120 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Přispejte na choreografie!
05.04.2012 | admin | 1896x zobrazeno | Skóre: 5

Při zápasech základní části v 02 aréně, ale i při zápasech play out v domácím Edenu byla nejen v kotli vidět řada choreografií…

 

 


Stěhovaní z O2 arény do Edenu přineslo nejeden háček, celkově však změna bezesporu prospěla a to nejen fandění a celkové atmosféře, ale také choreografiím a jejich rozmanitosti. Oproti O2 aréně jsme ve velkém množství mohli využít interiérovou pyrotechniku (fontánky, prskavky) a také plastové tyče na vlajky zapůjčené Tribunou sever. Stejně jako v 02 aréně pak byly použity klasické materiály - papírové a fóliové plachty, kartóny, papírové tyče nebo látkové pruhy a balónky.

 

Každý zápas play-out v Edenu začínal tradičně – prskavkami zapálenými na celé tribuně k stání. Od druhého zápasu navíc před každou děkovačkou hořely v kotli interiérové fontánky. Od pár kusů ve druhém zápase až k více než stovce minulý pátek. Na poslední zápas se chystá zakončení, jak má být a zářit by měla celá tribuna! Navíc na každém zápase bylo k vidění alespoň jedno menší choreo bez použití pyrotechnických efektů. Všechen materiál stojí nemalé finanční prostředky a tvorba choreografií zabírá nemálo času. Bez dotace z členských příspěvků a dobrovolných darů bychom vše jen těžko realizovali. Jelikož nastavenou laťku chceme udržet, rozhodli jsme se proto, že na posledním zápase budete moci na choreografie přispět.

 

Jak přispět na choreografie?

 

Před posledním zápasem budou stát u obou vchodů sličné slávistky s kasičkami, kam může kdokoliv z vás přispět jakoukoli částkou. Je jedno, jestli do kasiček vhodíte korunu, dvacet nebo několik tisíc, budeme rádi za každý příspěvek! Na choeografie lze také i nadále jakoukoli částkou přispět na účet choreofondu 5653987028/5500.

Z vybraných peněz bude financován zakoupený materiál na páteční utkání. V případě, že se vybere více peněz, než bude stát materiál na páteční zápas, bude zakoupen další materiál, který bude použit na další sezónu (kartóny, papírové tyče, vlajky, balónky…). Příští rok nás kromě extraligových zápasů čekají prestižní zápasy European Trophy!

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný