Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 110 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Jak takhle jednou navigoval Guma aneb rodinný výjezd mikrobusem
18.11.2008 | Teriii | 1597x zobrazeno | Skóre: 3.75
k zápasu z 14.11.2008: HC Verva Litvínov - HC Slavia Praha 4:2
Na první oficiální výjezd, který začínal na Dejvický u hotelu Diplomat, jsme s Alenkou a Kájím dorazili s mírným zpožděním, protože vůbec nebyl pátek a silnice nebyly ani trošku ucpaný a Holešovice taky nikdo nechtěl vyhodit do povětří, prostě jsme se jen tak kochali krásou matičky Prahy :D. Na místě už byli všichni výjezdníci, akorát dopravní prostředek chyběl, ale jelikož jsme věděli, že pan řidič taky uvízl v naprosto průjezdném městě, tak jsme byli klidný. Chvíli jsme postáli a pokecali, když tu u nás přibrzďuje bílý mikrobus, kývající se ze strany na stranu, někdo hned pronese, že tuhle cestu nemůžeme přežít, přesto se všichni nahrneme dovnitř, abychom mohli vyrazit. Sice máme časovou rezervu, ovšem to nevíme, že se v příštích minutách ujme navigace Šlégr, neboli fanoušek Litvínova, co s námi taky jede.

Hned při výjezdu z Dejvický je nám jasný, že o srandu nouze nebude, jelikož jsou všichni dobře naladění a Dawe asi tak trojnásobně, jelikož pouští hlášku za hláškou. Kdosi prohlásí, že bude taková rodinná atmosféra, což se potvrdí, pan řidič nám pustí rádio, což vyvolá první bouři smíchu, jelikož má naladěný Blaník a z repráků se linou staré české hity, joo holt Červ má vkus :-D, ale Dawe zavelí přeladit, tak Ála najde Rockzone, proti kterému nikdo nic nenamítá. Debata se nejdřív točí kolem středečního zápasu Ligy Mistrů, kdy nám ti, co tam byli, stručně poví, co se dělo, ale moc toho z nich nevymámíme J. Kawa vytahuje flašku pálenky, která začíná kolovat, Dawe tancuje v uličce a vypráví a vypráví, zve nás na zájezd do Drážďan, že prý byl teď v Německu na fotbale, kde se to všechno rvalo a v Drážďanech to bude ještě hustší:-D. Potom pokřikuje na řidiče, aby zastavil na benzínce, jelikož předseda musí na záchod :-D. Pan řidič vyslyší Daweovo hulákání a zastaví, takže všichni nakoupíme nějaký zásoby, rozpustíme kroužek kuřáků a jedeme dál.

Dawe, který opět není k zastavení visí v uličce a když Ála namítne, že  se jí houpe žaludek, jak mikrobus nadskakuje na nerovnostech silnice, hned jí vnucuje těhotenství, což hned konzultuje s Kájím, všichni okolo se tlemíme, no museli byste to zažít sami, co se tam dělo. Pak Ála přemlouvá Dawea, aby tancoval, ale on se zrovna rozhodl vychovávat Maki, když jí dává přes ruce, aby si nekousala nehty, že prej snad neví, že řádí žloutenka a kdo ví, kdo před ní seděl na tom místě, že může něco chytit :-D, jenže to bus cukne a Dawe skončí Maki na hrudníku, my se tlemíme a Dawe to rozsekne, když prohlásí „jo tak tohle je už o něčem jiným“ :-D a řekne Maki, že ty její kozy jsou všude:-D.

Tak nějak koukáme, že nejedeme tradiční cestou do Litvínova, ale jsme v jakýchsi vesnicích, no Guma se asi vyzná :-D, takže se pomalu obáváme, jestli vůbec přijedeme včas, i když druhá třetina je taky třetina, že :-D. Najednou se před námi objeví fakt hustá mlha, všichni koukáme jak puci, Jainie nám oznámí, že to je s námi fakt zlí, když vypadáme, jak kdybychom ještě nikdy mlhu neviděli, ale ten přechod mezi nemlhou a mlhou byl fakt mazec. Dawe začne tancovat s Maki v uličce a všechny baví údajným hříšným tancem, no chudák Maki to brzy vzdává, když jí spadne mobil a nemůže se ani ohnout, aby si ho zvedla, jelikož Dawe je nebezpečně blízko :-D. Mlha končí a přivítá nás cedule s nápisem Vyškov, což už začneme dopředu vysílat signály, že jako fakt chceme do Litvínova a nemusíme kvůli tomu jezdit až do Vyškova, že by to šlo klidně vzít i jinou cestou :-D. No jako čas se krátí a my pořád někde kroužíme, jednou se musíme otáčet, protože netrefíme odbočku, takže se bavíme :-D.

Pak uvízneme v koloně před Mostem, ale Guma hlásí, že Most je až za 10km, no nevím, tak pokud by ta kolona měla mít 10km, asi bysme to mohli rovnou otočit a jet domů :-D. Dawe nás upozorňuje na Chánov, je to fakt hustý, vymlácený okna, no síla a Dawe dodává, že tu benzinku v blízkosti by fakt vlastnit nechtěl, protože musí být věčně vykradená :-D. No pak už konečně vidíme i cedule s nápisem Litvínov, což značí, že tam přeci jen dojedeme :-D. Při vjezdu do Litvínova vůbec nevíme, z jaký strany jedeme, protože tudy jsme nikdy nepřijeli, ale k zimáku se dostaneme, jdeme koupit lístky, tam na nás čeká fronta jak blázen, tak Ála bere pro všechny, aby se to nezdržovalo, protože zápas už začal, rozdá nám je a spěcháme do haly. Bohužel i zimní stadion Ivana Hlinky prošel modernizací, zatracený turnikety :-D. Do sektoru vcházíme asi v 6. minutě zápasu, což není ještě nejhorší.

Bohužel chvíli po našem příchodu inkasujeme první gól, ale to nás naladí na správnou vlnu a začneme fandit o to víc, tudíž to vypadá tak, že jeden pokřik skončí a druhej hned začíná, hlasivky prominou. Potom můžeme slavit gól taky my, když vyrovnává Hrouda. Hokej se hraje skvělej, je to svižný, plno soubojů, i když je Litvínov lepší, což se ukáže asi za tři minutky po Hroudově gólu, kdy domácí znovu do vedení posílá Jenáček. Přestávku strávíme v sektoru, jelikož ven pouští jen přes turnikety a jsou tam fronty. Ve druhé třetině dostaneme další dva góly, přesto neubíráme na fandění. Bohužel dneska naši nenalézají recept na vstřelení branky, nedaří se ani z brejků. Ve třetí třetině se přeci jen podaří ujet a Hrouda koriguje svým druhým gólem na 4:2 pro domácí. Celou druhou půlku třetí třetiny zpíváme „Za Slavií my všude jezdíme,…“, zní to super, ale pomalu mi z toho začlo hrabat:-D. Po zápase se tu hraje ještě ELH dorostu, kdy Litvínov hostí Hradec, ale my jdeme ven obklopit stánky s občerstvením a čekat na hráče.

U stánku s klobásama zjistíme, že ty velký jsou zabraný pro naše hráče, což nás pobaví, a když přijde Jarda Bednář a Janča s Dančou mu poví, že nám je nechtěli prodat, dá jim kousnout :-D. Pak přichází další hráči, bavíme se s Mícou, Vodkou a Jardou. Když se všichni napapej, naklušou do busu, Míra se nás snaží přejet, pak se nakonec rozmyslí, děkujeme a i za bubny, že si je neporazil :-D, a hráči za našeho mávání odjíždí. Ještě nás stihne pobavit Janča, když zakřičí na Vodku „Michaleee“, ten se v buse otočí a Janča mu sdělí „ahoj“ :-D. My se pak taky rozhodneme jet, naložíme bubny, Maki s Jainie se rozhodnou jet zpátky s Pištou, ostatní se nalodíme do mikrobusu a vyrážíme. Kájí ještě ujistí Gumu, že teď chceme jet opravdu do Prahy a klasickou cestou :-D.

Když se všichni usadí, Ála si vybírá peníze za lístky. Jako poslední jí dává peníze Kájí, podává jí bankovku s Karlem IV a říká, že on je taky Karel IV., načež mi vysvětluje, že jeho praděda byl Karel, děda i táta jsou taky Karlové, tudíž je Karel IV. Druss začne „tvoje babička byla taky Karel, maminka je taky Karel, sestra je taky Karel“ a Kájí mu vrací „no a tvoje babička byla tank“:-D, takže opět propukáme v bouřlivý smích. Bavíme se a zpíváme si Pipi dlouhou punčochu, což je fakt sranda, vynutíme si zastávku na benzince, sice to vyšlo až na druhý pokus, ale nevadí :-D. Někdo doplní zásoby, někdo má dost vlastních a jedeme dál za neustálého vymýšlení nových chorálů :-D, jelikož nám hraje rádio, tak se snažíme do toho něco zpívat, a kdo se přidává, tak se musí bavit :-D. Do našeho tvoření zasáhne až Dawe, který přinese ukázat dozadu, že vepředu Guma vytáhl svůj přehrávač a pustil si tam porno, no tak jinej klub jiný výjezdový rituály :-D.

Vyplodíme toho fakt hodně, zpíváme do Scorpions, na Ewu Farnou (Vystřelí a pak dává – gól, tak si branku dal, no si fakt třída, na prohru se ale neumírá…:-D) nebo na včelku Máju (z Edenu zas vylétává mistrovská Slavia, naše červenobílá Slavia), s Alenkou jsme nevynechaly ani Sejou ( Rozpřáhni na modrý a góla dáš, a góla dáš, stojí na modrý a furt přihrává, no tak se rozpřáhni, vystřelit máš, nakonec střílí a branku dává, hrajem, hrajem, hrajeeem a střelou od modrý, Káca gól dává…:-D), a tak podobně, prostě se skvěle bavíme celou cestu:-D.

Výjezd končí opět na Dejvický, kde se vylodíme, Druss chce jet s náma, bohužel vezeme 3 bubny a ještě máme v autě krabice, tak ho vzít nemůžeme. S Alenkou a Kájím se s Drussem rozloučíme a vydáváme se k autu, kde po boji uskladníme všechny věci a jedeme domů. Všichni se už těšíme do postele, ale konstatujeme, že výjezd byl super.

Klady výjezdu: první vypravený výjezd, rodinná atmosféra, klobásy

Zápory výjezdu: cesta přes všechny prdelkovice v okolí Litvínova

Maskot výjezdu: Dawe :-D

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3.75
Počet hlasů: 4


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný