Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 100 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Rozhovory Krátký rozhovor s Janem Kratochvílem
26.04.2012 | fanklub | 1854x zobrazeno | Skóre: 5

Pracoval pro Slavii 5 let. Nyní končí. Pro fanklub udělal mnoho práce. Nyní přinášíme s Janem Kratochvílem krátký rozhovor. Patří mu velký dík. 


 

Jak celkově hodnotíš 5 let, které jsi prožil ve Slavii, co se povedlo, co naopak ne?
Do Slavie jsem přišel hlavně za účelem zvýšit návštěvnost, což se v prvních třech letech dařilo a lidí chodilo více. Samozřejmě to souvisí i se sportovními úspěchy, které jsme měli. Poslední dvě sezóny, ale už úplně nebyli podle mých představ. Určitě jsem rád za vztah, který se podařilo za mého působení s Fan klubem vybudovat. Toho si určitě vážím a děkuji za to.

Na jaký zápas či zápasy vzpomínáš nejvíce?
Jednoznačně na sedmý zápas finále s KV. Vyhrát titul před více než 17-ti tisici diváky a na domácím stadionu, to je asi nejvíc co může člověk zažít. To bylo prostě úzasné. Pak se mi ještě vybavuje sedmý zápas loni v Liberci. takový druh eforie jsem snad nikdy nezažil. Byl to jiný pocit než po tom sedmém zápase s KV, tam jsme byli favorité a tak nějak jsme všichni věřili, že se to podaří. V Liberci to bylo přesně naopak a navíc jsme 5 min. před koncem ještě prohrávali o 2 góly. No prostě obojí paráda.

Dlouho jsi pracoval také v hokejovém klubu v Pardubicích. Jaké největší rozdíly shledáváš ve fungování klubu?
Oba kluby fungují na velmi profesionální úrovni, tam žádný rozdíl nevidím. Vidím rozdíl v tom, jak se musí s fanoušky pracovat. Určitě je rozdíl zda děláte marketing v Pardubicích a nebo v Praze. To jsem, ale pochopil až tady v Praze.


Jaký sis za dobu, co jsi ve Slavii, vytvořil vztah ke slávistickým fanouškům?
Jednoznačně pozitivní. Fanoušci Slavie jsou přesně ti fanoušci, které bych přál každému klubu – slušní, nápadití, aktivní. Ty chorea – to byla prostě paráda. Jen kdyby jich chodilo tak 10x více.

Závěrem, bych všem fanoušků Slavie chtěl popřát vše dobré, ať se jim vše daří a samozřejmě ať se daří Slavii, protože si to určitě všichni zasloužíte.

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Rozhovory

Nejčtenější článek z kategorie Rozhovory:
Robert Slipčenko

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 2


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný