Právě je 89 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Opožděně, ale přeci jen report z Kladna
08.12.2008 | masakr69 | 2185x zobrazeno | Skóre: 3.66
Na Kladno vyrážíme autem, protože autobus se skoro jako tradičně nekoná. Tentokrát tomu výrazně pomohl domácí zápas fotbalové Slavie v Edenu. Proto se dá očekávat nevalná účast v sektoru. Po velmi náročné sobotě se ještě v neděli odpoledne rozhoduju, jestli vůbec vyrazím. Nakonec to hecnu a přeci jen mám slíbený odvoz z Dejvické od Sundance a následný přesun na druhý poločas fotbalu do Edenu.
Sraz je domluven na čtvrt na 5, jako dost tradičně nestíhám a před Diplomat dorážím s 10-minutovým zpožděním. Tam nacházím jen auto Kawy a studeného WS (nebojte mrtvolu z něj ještě nemáme :-D), Sundance nikde. Po chvíli čekání doráží i MichalS a Erik. Nikdo neví s kým jede, tudíž stále čekáme na Sundance, venku zima jak v Rusku, solidní vítr a představa zimáku na Kladně a pak Edenu nám teplo nepřidává. Konečně kdosi vidí jeho auto, přetopené, s muzikou a Sundance v pohodě vystoupí nalodí nás a může se vyrazit.

Ještě kdesi u letiště zmateně nabíráme nějakou slečnu a WS prosí o benzinku, jelikož předtím než jsme vyrazili požil pivo. Nakonec se však přemluví a vydrží až do Kladna, teda aspoň Sundance nic neřikal o znečištění svého vozu :-D. Na Kladně ještě trochu bloudíme k zimáku, sice všichni už jsme tam byli, ale nějak si to nikdo nepamatoval. Ještě u zimáku čekáme na parkovačku, teda spíš náš řidič, ostatní vyskakujeme a táhneme do sektoru. Před ním ještě stihnu stánek s teplou griotkou, protože ve venkovním počasí se sněhem se člověk musí nějak zahřát.

V sektoru se nás schází asi 30kusů, fandění nic moc, aktivní je tak půlka, která se ale zas fakt snaží. Rakve rozjíždí pokřiky, na konci první třetiny doráží ještě Christian se svojí posádkou a přináší sebou i gól do síte domácích. Ale hokej taky nestojí za nic. Po našem vedení Kladno vyrovnává a pak je hnáno rozhodčím i „skvělými“ pokřiky domácích fans typu cikáne…,  pražský *****…, my jsem Kladno, co jste vy… Obrat se jim daří dokonat a my padáme stále do větší krize. Po siréně si zamáváme s hráči a mizíme k hokejbalovému hřišti, kde parkujeme.

Cesta a přesun do Edenu probíhá v pohodě, zaparkujeme šikovně dole v Tescu a přicházíme o přestávce za stavu 0:1, takže jak zjišťujeme po zápase, přijeli jsme v pravou chvíli. Ještě o přestávce potkávám plno známých a je mi nabídnuta skvělá hruškovice. :D O zahřátí na dalších pár minut mám postaráno. V druhém poločase se naši borci trefují hned třikrát a tak promrzlý, ale spokojený vyrážím do postele.

maskot a organizátor: Sundance

účast: 30 kusů

klady: Sundancovo vyhřáté auto, grog, teplá griotka, hruškovice

zápory: zima, jak v Rusku, výkon hokejek, malá účast