Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 87 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Informace k derby
07.10.2013 | admin | 3494x zobrazeno | Skóre: 4.46
k zápasu z 11.10.2013: HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 0:6

Derby se blíží

Už tento pátek se rozhoří další bitva v dlouholeté válce o Prahu. Jako každý rok se bude kromě souboje na hřišti odehrávat druhý a neméně důležitý souboj v hledišti. Do haly se jistě vypraví velké množství rudých. Na nás všech je, aby byli slyšet naposledy cestou od metra k hale! Teď není čas na výmluvy, derby je zápas, na kterém nemůže chybět žádný fanoušek. Zaplňme halu červenobílými barvami! My jsme Slavia!!!


A teď něco málo informací k samotnému zápasu:


  • na derby bude stupínek s megafonem posunutý do spodní části kotle, na místo, kde byl v minulých sezónách. Buben zůstane uprostřed sektoru a přes uličku přibude druhý. Nejaktivnější fanoušci by měli stejně jako v předchozích zápasech přednostně zaplnit prostor nad bubny. Teprve až tam bude plno, zaplňujte schody a nejbližší sedačky kolem nich. Ať je střed kotle tím nejhlasitějším místem v celé hale!

 

  • ve třetí třetině zkusíme zopakovat pár sezón starou akci s červenými a bílými triky. Všichni, kdo budete při zápase stát v sektoru 106, vezměte si na sebe červené triko nebo mikinu. Vy, kdo stojíte v sektoru 107 bílé triko, mikinu atd. Kdo nosíte dres, vezměte si tričko se správnou barvou pod něj. Kdo naopak chodíte třeba v černém triku, vezměte si v dané barvě mikinu, svetr nebo bundu. Dvoubarevný kotel vytvoříme během třetí třetiny najednou na pokyn megafonistů a zůstaneme tak až do konce zápasu. Šiřte tuhle informaci i mezi své kamarády a známé, kteří jsou v sektoru vedle vás. Čím víc nás bude v trikách stejné barvy, tím lepší bude výsledný efekt! Pod článkem se můžete podívat, jak vypadala stejná akce před čtyřmi lety.

 

  • na zápas jsou samozřejmě připravené choreografie. Už v nich máme něco za sebou, ale pořád se objevují lidé, kteří výsledný efekt (a dlouhou práci s přípravou) kazí. Poslouchejte pozorně pokyny megafonistů, nesnažte se skrz choreo koukat na kostku nebo na led a hlavně – při choreu přemýšlejte! Pokud držíte transparent a ten se metr od vás prověšuje a muchlá, nečekejte, až vám někdo řekne a transparent pořádně natáhněte. Stejně tak když vidíte, že něco nepochopil někdo vedle vás, nebojte se ho opravit. Všem nám přeci jde o to předvést se na tribunách co nejlépe!

 

 

  • a s tím, jak bude kotel vypadat souvisí i poslední připomínka. Ať je vám deset nebo osmdesát, chodíte častěji na hokej nebo na fotbal, pojďte na derby v kotli pracovat jako jeden! Úplně jinak vypadá les rukou zvednutý v celém kotli a jinak, když ruce zvedá pár lidí uprostřed kotle. Stejně tak se všichni zapojte do společného skákání za ramena. Když bude šlapat kotel, strhneme i gaučáky ve zbytku haly! ;)

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.46
Počet hlasů: 15


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný