Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 90 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Autovýjezd do Třince
14.10.2013 | safa | 1375x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 06.10.2013: HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 3:2

Přinášíme report z výjezdu těch nejvěrnějších slávistů a to do dalekého Třince. 


Jak tomu už bývá, do Třince se moc fanoušků nehrne kvůli vzdálenosti a pozdnímu návratu, ale i přes to se nám na poslední chvíli podaří vypravit alespoň jedno auto, takže můžeme vyrazit na cestu. Dálnice D1 je překvapivě lehce průjezdná, takže se po zhruba hodince a půl dostáváme k Devíti Křížů, kde jakožto pověrčiví fanoušci stavíme pokaždé při cestě na Moravu či na Slezsko (většinou náš výjezd skončí vítězně ). Po menším občerstvení se vydáváme opět na cestu, která v poklidu a celkem rychle ubíhá. Při jízdě si vyprávíme vtipy a vše nasvědčuje tomu, že výjezd proběhne v dobré náladě, což se nám i potvrdilo. Hned po příjezdu do města oceli jsme se vydali lesní cestou do velice oblíbené restaurace Slezská krčma, kde jsme se úžasně nadlábli a se zahřátými žaludky jsme opustili hostinec. Konečně se tedy dostávám k samotnému zápasu.

K našemu překvapení jsme se v sektoru hostů v celkem slušném počtu, ovšem většina našich příznivců jen sem tam tleskla a tím to končilo. Aktivně fandících nás tam bylo 7, a ač jsme byli ve značném oslabení, snažili jsme se, abychom byli alespoň trochu slyšet. To se nám vždy potvrdilo, když jsme vyvolávali Dominikovo jméno. Během zápasu a i o přestávkách jsme přátelsky debatovali s místními fanoušky, např. s Martinem, kterého většina z Vás určitě zná, s maskotem Ocelářů a došlo také na fotografování s nimi. Pravidlo ,,po výhře, po prohře“ platilo i po tomto zápase. Klukům jsme i v takto malém počtu dali tradiční děkovačku a zatleskali za bojovný výkon. Po zápase jsme se, jak už to bývá zvykem, vydali k autobusu hráčů. Chvíli to vypadalo, že ,,ochránci čpavku“ nás nebudou řešit, ale po chvíli dorazili. Asi po 10 minutách hádání  nás vytlačili za plechová vrata, ale kluci nám i tak přišli poděkovat za podporu.

Cesta zpět i přes naši prohru byla příjemná i díky tomu, že jsme se na dálnici předjížděli s autobusem hráčů, blikali na sebe a troubili. Občas jsme si i zazpívali známé hity co hráli v rádiu. Od Brna jsem ale vytuhl, takže nevím, co probíhalo. Po probuzení jsem se akorát dozvěděl, že jsme málem díky mému vydávání spánkových zvuků přišlo o skla . 

PS: Jezděte na výjezdy, ti kluci nás potřebují!

Hodnocení:

Účast: jelo se daleko, takže se dalo předpokládat, že se nesejdeme v hojném počtu

Počet diváků: něco přes 3000, z toho tak 25 slávistů

Klady výjezdu: bláznivé fandění v 7 lidech, radost kluků z toho, že za nimi aspoň někdo jede, přátelská komunikace s domácími fans

Zápory výjezdu: z 25 přítomných slávistů nás fandilo jen 7 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 2


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný