Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 83 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Mikrobusem do lázeňského města…
15.10.2013 | safa | 1360x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 13.10.2013: HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 4:2

A další report. Tentokrát z Karlových Varů... 


Je neděle, 12:00 a my se scházíme u našeho milovaného Edenu, abychom odcestovali na další výjezd, tentokrát to Karlových Varů. Bohužel i přes to, že se hraje od 15:30 a návrat to Prahy je plánován na 21:00, tak se nás do tohoto lázeňského města vypraví pouze mikrobus. I tak vyrážíme s dobrou náladou a touhou pomoct klukům urvat konečně 3 body na naši stranu. 

Cestou popíjíme zlatavé nápoje, vyprávíme vtipy, pozorujeme vtipné cestující při zajímavých činnostech atd.. Za Krušovicemi stavíme u benzínky, doplňujeme zásoby, vyprazdňujeme vše co jde a pokračujeme dál. V mikrobuse je opět cítit pozitivní nálada a odhodlání vyhrát. Při příjezdu do KV se malinko zamotáme, ale díky navigačnímu smyslu některých z nás jsme se úspěšně dostali k aréně karlovarské Energie. Lístky si všichni kupujeme sami, protože předseda je lenoch  :-D (Majku, to klidně vymaž :-D). U haly se scházíme ještě se zhruba desítkou našich fans, což je velice pozitivní zpráva.

Připravíme buben, natáhneme sektorovku a jde se na věc. Od první minuty se fandí velice slušně, i místní slávisté se činní. Během utkání se jede náš nový chorál s nápaditými kreacemi, a to že celkem dlouho, od loňského Chomutova velice oblíbené skákání po řadách a nakonec skáče celý sektor a další chorály. I přes nepříznivý stav zápasu se snažíme fandit o sto šest (a půl) . Ač tomu konečný výsledek moc nenapovídal (prohra 4:2), zápas jsme si myslím po fanouškovské stránce užili.

Po zápase jsme šli za hráči, kterým ovšem pochopitelně nebylo moc do řeči. Snad se z toho kluci dostanou a začneme opět vítězit .  Jak už tomu tradice velí, nezapomněli jsme se zastavit u pomníčku Ivana Hlinky, abychom mu vzdali hold a zapálili svíčku. Cesta zpět byla poklidná, debatovalo se během ní o nějakých věcech týkajících se fanklubu atd.. Někteří vystoupili na Zličíně, zbytek se svezl až do Edenu, odkud jsme se rozprchli do svých domovů.

 

Hodnocení:

 

Účast: vzhledem k času konání zápasu byla účast velice slabá

Počet diváků: 3822, z toho cca 40 našich fandů

Fandění: na takový malí počet poměrně slušné

Klady výjezdu: dobrá nálada, kvalitní fandění

Zápory výjezdu: velice nízká účast a porážka

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný