Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 119 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Šílený výjezd do Vítkovic
10.11.2013 | safa | 1391x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 03.11.2013: HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 4:2

A je tu report ze šíleného výjezdu do Ostravy. Příjemné počtení...


Hvězdné datum 3.11.2013 - den D nastal. Pro nás, jakož to pro blázny, kteří jezdí na každý zápas naší milované Slavie, nastala neděle, která pro jiné lidi znamená odpočinek nebo oběd u příbuzných. To ovšem v našem případě neplatí. První auto opouští naší matičku Prahu v 11 hodin dopoledne, naše posádka si ještě dopřává zmrzliny u Hájka na Smíchově a v 11:30 vyrážíme také. Třetí parta se vydává na cestu kolem dvanácté. Ač venku panovalo psí počasí a dálnice D1 si s námi třásla, jak chtěla, my jsme si cestu užívali tak, jak je naším dobrým zvykem. Až neskutečný ohlas v autě vzbudilo setkání s autobusem brněnské Komety, která cestovala na zápas do Liberce. Za silného deště přijíždíme k tradiční zastávce- k Devíti křížům, kde máme sraz s první skupinou. Tam si chvilku oddáchneme a razíme dál.

Cestou posloucháme velice zajímavou pohádku o Květinovém království, mluvící mušli a semenu, ze kterého vyrostla princezna. Lidé s bujnou fantazií si jistě dovedou představit naše reakce . Nejen pohádky, rádio Brno s půlhodinovými gratulacemi k narozeninám a dechovkou na přání (asi je slavilo celé Brno v jeden den), ale i známé hity v podání Haničky Zagorové či Karla Gotta nám pomáhají překonávat vzdálenost mezi Prahou a Ostravou. 

Je něco kolem 15:00 a my jsme dorazili do Vítkovic. Ihned po zaparkování jsme šli do známé hospody „Ú Hastrmana“, kde jsme byli mile přivítáni místními. K naší smůle se v ten den nevařilo, tak se banda hladových Pražáků vydala na pizzu. Po jídle si jen skočíme do auta pro poslední věci a jdeme do sektoru. Hlavní program může začít.

Hned při rozbruslení dáváme hlasitě najevo, že se s námi dnes musí počítat. Kdyby si ale někdo myslel, že jsme přijeli jen tak, tak to ihned vyvedu z omylu. Již dlouho jsme se dohadovali na tom, co zvláštního podnikneme na tento výjezd. Proto jsme všichni přijeli v naprosto šílených převlecích a maskách. Byli mezi námi Vřískot, paní Jágrová, bujná Klisna, fanynka Plzně, rozhodčí a nebo třeba příšera s lehce přitepleným šátečkem. Za tuto šílenost jsme dostali uznání jak od securitky a místních fandů, tak i od rozhodčích a hlavně od našich hráčů. Přijet, odfandit a odjet nám přišlo na takovou vzdálenost jako veliká škoda. V našem sektoru se fandí velice slušně, dokonce nejsou slyšet ani domácí. Jedou se hlavně jednoduché chorály, nechybí ovšem ani nový, velice oblíbený chorál, tak i tradiční Za Slavií my všude jezdíme. Zápas sice nedopadl podle našich představ, ale i tak klukům poděkujeme za bojovný výkon. Děkovačku odříkávám netradičně v masce koně, kterou si po zápase pochvalovali i samotní hráči. 

Sbalíme si fidlátka a jdeme se rozloučit s hráči za doprovodu místí policie. U našeho autobusu opět zaúřaduje maska koně, zejména při odjezdu. S hráči ještě probíráme zápas, zdravíme se i s novou tváří, Janem Kolářem. Úsměvné bylo, že hokejistů autobusem odjíždělo méně, než nás přijelo auty . Naposledy zamáváme odjíždějícímu autobusu a vyrážíme také. Cestou se ještě předjíždíme s autobusem, troubíme a blikáme na sebe. Až na asi hodinu a půl dlouhé zdržení před Brnem díky mrtvé kočce na silnici, je cesta klidná. Při návratu ještě rozvozím posádku a pak už se sám vydávám k nám domu na vesnici .

 

Hodnocení:

Účast: na výjezd do Vítkovic, velice slušná 

Počet diváků: 4362, z toho tak 30 sešívaných 

Klady výjezdu: slušné fandění, legrace, no prostě velice povedený výjezd 

Zápory výjezdu: snad jen špatné počasí při cestě do Vítkovic a dlouhá kolona při cestě zpět

 

 

 

 

 

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný