Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 118 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Report z výjezdu do Zlína
17.11.2013 | Vojta | 1132x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 15.11.2013: PSG Zlín - HC Slavia Praha 4:3n

Reportáž ze zatím posledního zápasu ve Zlíně


 

V pátek 15.11. čekal naše hokejisty zápas ve vzdáleném Zlíně. Fanklub jako vždy na stránkách vypsal možnost vlakového výjezdu a v den utkání to vypadalo, že pojedeme pouze tři. To se však změnilo, po příchodu na Hlavní nádraží a kontaktování třetího výjezdníka jsme se dozvěděli, že odjel o hodinu dříve jiným vlakem. Takže jsme jeli nakonec „organizovaně“ pouze dva :-) Navzdory tomuto faktu cesta rychle ubíhala, avšak kvůli opravám trati a následnému zpoždění nám nějaký ten vlak ujel, ale v půl páté jsme zdárně dorazili na nádraží Zlín – střed. Po cestě na stadion jsme si dali již tradiční pivo v akci za 15 Kč ve stánku rychlého občerstvení, abychom v tom kopci, co nás čekal, zahnali žízeň.

 

V sektoru hostí se nás sešlo přibližně 25. Hned po příchodu nás překvapil přístup pořadatelské služby, která se ptá, kolik nás přijelo vlakem a jestli budeme potřebovat po zápase policejní doprovod. S díkem odmítáme a slíbíme, že si aspoň schováme dresy do batohů. Každopádně za toto palec nahoru, takhle by to mělo vypadat!

 

Hokej se hrál pěkný, a to drželo naše fandění na úrovni. Bylo nás málo, takže náš support domácí bez problému přehlušili. Proto jsme se snažili využívat mezery v jejich fandění a v nich podpořit naše hokejisty. Když pak Juraj Valach minutu před koncem srovnal, něktěří z nás měli takovou radost, že se z toho museli svléknout do půl těla a to jim vydrželo až do konce nájezdů :-) Po zápase se konala k nelibosti domácích fanoušků děkovačka (dobrá práce Tomáši!). Pak jsme šli k autobusu poděkovat ještě hráčům osobně a ty zas poděkovali na oplátku nám.

 

Cesta domů byla jako vždy dlouhá, a to hlavně díky dvouhodinovémupřestupu na rychlík do Prahy. Tuto přestávku jsme v Olomouci strávili v jednom sportbaru, kde vaří nonstop, a to nám přišlo vhod. Pak už jsme jen sedli do vlaku, a chvíli před čtvrtou ranní vystoupili na pražském Hlavním nádraží.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný