Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 119 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Do Třince po kolejích
28.11.2013 | admin | 1161x zobrazeno
k zápasu z 22.11.2013: HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 5:2

Další report z výjezdu je tu - tentokrát z dalekého Třince. 


Máme tu další výjezd a s ním spojený report. Tentokrát vyrážíme směr daleký Třinec. V 11:45 se scházíme v počtu 15 lidí na ,,hlaváku“, odkud také vyrážíme. Ihned po zakoupení jízdenek se přesouváme na perón, odkud nám odjíždí vlak ve 12:16 směr Třinec. Cesta se nese v poklidném, veselém a přátelském duchu. Popíjíme, pojídáme lahůdky připravené v teple domova a navzájem ochutnáváme alkoholické nápoje. Cesta je sice dlouhá, ale náramně se při ní bavíme, např. si čteme povídku Cucurucucu.

Je něco kolem 17:00 a náš vlak staví přijíždí do Třince. Před nádražím na nás čekají přistavěné taxíky, které nás za velice slušnou cenu (60 Kč) převeze přes celé město přímo k hale. Vstupné je díky nevýrazným výkonům domácího mužstva zdarma, takže nemusíme řešit lístky a jdeme rovnou do Hokejky ,,na jedno“. Tam se zdravíme a bavíme s místními fanoušky a popíjíme s nimi. Čas rychle utíká a tak než se nadějeme, je čas se přesunout do Werk arény a začít bouřit.

I díky menší hladince alkoholu není support od začátku stoprocentní, ovšem od druhé třetiny se i za nepříznivého stavu fandí velice slušně. Jedeme si jednoduché chorály, ale i dlouhé oblíbené chorály. Fandíme i z nepříznivého stavu pro naše kluky, chvíli jsme ale pochopitelně zmrazení po dvou brankách do naší sítě z oslabení, ale zanedlouho opět ženeme hokejky kupředu. Zápas končí bohužel za stavu 5:2 pro domácí, kdy naše jediné dvě branky vstřelili Vláďa Růžička a Pavel Klhůfek. I přes pokračující krizi klukům poděkujeme za bojovnost tím, že jim dáváme tradiční děkovačku.

Od stadionu nás opět vezou taxíky, a z města oceli vyrážíme kolem půl jedenácté. Cesta domů probíhá v poklidu, dopíjejí se zbytky alkoholu, debatuje se o zápase a i přes prohru si výjezd užíváme fanděním. Do Prahy přijíždíme něco po čtvrté a rozcházíme se domu.

 

Hodnocení

Účast: na pátek a vzdálenost velice slušná

Počet diváků: 3955, nás tam bylo něco kolem 30

Klady výjezdu: dobrá atmosféra, slušné fandění, dobrá účast

Zápory výjezdu: prohra našich kluků, pozdní návrat domu

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný