Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 118 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Jak jsme jeli na Plzeň
30.11.2013 | safa | 1315x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 19.11.2013: HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha 4:2

Přinášíme vám reportáž z výjezdu k Indiánům. 


Jako 3. výjezd měsíce v této sezóně jsme vybrali Plzeň. Ač den utkání úterý, brzký začátek  nebylo příliš optimální, vzhledem k “luxusnímu” výběru v měsíci Listopadu, to dopadlo celkem dobře. 


Cena výjezdu byla odstupňována, co autobus to vyšší cena. Vzhledem k tomu, že autobus nakonec vyjel pouze jeden, nebylo co řešit – všichni jeli za pade.
Tzn. zatím nejnižší počet fanoušků na výjezdu měsíce v letošním roce – ale dejme si ruku na srdce, 3 narvané autobusy na úterní výjezd v základní části si mohl přát opravdu jen velký optimista.

 

Vzhledem k tomu, že chlapci stavbaři stále a stále nedokončili opravy na Evropské, znovu jsme se museli vypravit z protějšího břehu ulice, čímž většinou silně hrajeme na nervy řidičům příměstských autobusů, kteří na naše pochlastávání a pokuřování před naším autobusem, který stojí na jejich místě, nemají moc náladu. Tentokráte byla se Sandokanem dohoda jasná, počkáme na Hradčanské,  ať nepřekážíme na Dejvické. Co jsme si řekli, to jsme také udělali, takže po příjezdu na Evropskou všichni rychle naskákali do busu a mohlo se vyjet.

 

Ať jsem dopředu jasně říkal, že stavět nebudeme, hned po odjezdu mi volá Rytíř, zda-li bychom ho nenabrali na Rudné, že tam bude tak za 25 minut. My jsme samozřejmě dorazili na místo rychleji a držet všechny v autobuse mi přišlo nemorální.
A tím jsem také svolil k “útoku” na MCDonald – nechápu, jak Vám ty sračky mohou chutnat :)

V době, kdy se většina konzumentů zakusovala do první okurky, přiběhl udýchaný  Rytíř a mohlo se vyrazit.  Cestou se žvanilo, jedlo,  křičelo, někteří koukali na film. Po příjezdu jsme já a Lenka vyběhnuly pro vstupenky, ostatní sešli dolů k sektoru. Vše klaplo téměř na minutu. U vstupu nás kontroloval nějaký nový chytrý pán ve žlutém – vždy tam byl pouze jeden a ten samý, který už nás po těch letech pomalu jmenovitě vítal :) Bohužel, změna je život.

Celkově se k 47 ks jedoucí autobusem, přidalo dalších 30 ks místních slávistů, či těch, co zvolili auto.  Fandilo se z mého pohledu poměrně průměrně, sektor je podlouhlý, někteří z vidiny zřejmě lepšího hokejového zážitku nepochopitelně vylezli až téměř ke stropu. Ti co drželi po spolu se snažili, jak to šlo. Kotel ožíval hlavně v době, kdy se naším klukům podařilo dvakrát snížit nepříznivý vývoj skóre. Jinak byl náš výkon průměrný.

Po utkání  vzhledem ke strkanici s plzeňáky před stadionem, náš PČR odvedla rovnou k našemu autobusu, což se většině zúčastněných nelíbilo. „ My chráníme ale Vás“ a „Ne, dole je to opravdu soukromé parkoviště – tam nemůžete“, tak zněli dva hlavní argumenty. Po mém dlouhém boji se šéfem zásahu se mi podařilo po 15 minutách dojednat přesun k autobusu hráčů.  Tam všem samozřejmě proběhlo v klidu, nikdo neničil drahá auta a ani neházel ohně do útrob arény.

Při pohledu na fotící se holky s hráči a pak nadšeně si prohlížející fotografie na displeji, jsem na chvilku zaváhal, zda-li nejsem na autogramiádě Justina Biebera, ale pak jsem usoudil, že je hlavně důležité, že jsou spokojené. Po poklidné cestě zpět jsme se každý vydali domů.

Jo a abych nezapomněl, prohráli jsme 2:4 :D

 

Klady výjezdu: Vůle  a trpělivost počkat na hráče i přes odpor PČR

 

Zápory výjezdu: na výjezd měsíce nejnižší účast

 

Účast: 4751 diváku, z toho zhruba 80 slávistů

 

Autor: Majk

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 4


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný