Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 120 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu První domácí zápas je tu!
28.07.2014 | admin | 4191x zobrazeno | Skóre: 2.33

Už za týden nás čeká první domácí přípravný zápas Slavie. Přestávka byla opravdu dlouhá (po divokém konci minulého ročníku ji taky asi většina z nás potřebovala) a většina z nás se už na hokej pořádně těší, nicméně některé věci za ty 4 měsíce nijak nevychladly. Ale pěkně popořadě.


I přes odchod mnoha opor a oblíbených hráčů se nejhorší spekulace nepotvrdily. V klubu zůstali oba brankáři, Jarda Bednář nebo třeba Juraj Valach. Z Plzně se po letech do Slavie vrátil Tomáš Vlasák. V týmu je řada odchovanců nebo hráčů, kteří mají ke Slavii hodně blízko. Na lavičce je slávistická legenda Pepa Beránek. To všechno jsou důvody, proč bychom měli za týmem maximálně stát a nechat na tribunách hlasivky. Nedá se čekat, že by letos na Slavii začaly chodit davy, takže to bude zase na nás. :)
 
Bohužel není Bery na lavičce sám – po konci minulé sezóny byl trenérem jmenován Ladislav Lubina. V diskuzích na internetu, na zakončení sezóny a hlavně na valné hromadě bylo jasně vidět a slyšet, jaký na něj mají fanoušci názor. A až teď budeme mít možnost ukázat, že to myslíme vážně. Všichni, kdo s přítomností Lubiny na lavičce Slavie nesouhlasíte, přijďte na zápas v černém. Jasně tak bude vidět, kolika z nás vadí. Na začátek přípravy nebudeme připravovat žádné protestní choreo. Věříme, že stejný názor vyslovený sto různými hlasy je účinnější, než jeden velký transparent, který vyrobilo pár z nás. V Edenu je spousta zábradlí po celé tribuně k stání. Každý, kdo chce svůj názor na Lubinu vyjádřit transparentem, bude mít prostor. Stejně tak nikdo z fanklubu nebude zakazovat pokřiky proti němu. Jediné, co si nepřejeme, je to, aby měl Lubina větší prostor v našem fandění, než podpora kluků na ledě. Stejně tak bychom neměli zapomínat na Beryho, který na rozdíl od Lubiny na slávistickou střídačku bezesporu patří.

 

Vzhledem k protestům proti trenérovi nebude v souladu s dohodou z valné hromady probíhat tradiční pozápasová děkovačka.

 

PS: Část z vás po jmenování Lubiny vyhlásila bojkot utkání, dokud bude na lavičce Slavie. Nikdo vás nemůže nutit, jen zvažte, jestli není účinnější vyjádřit svůj nesouhlas na tribunách. Musí nás být vidět, musí nás být slyšet! Lubina ven!!!

1 komentář | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
JohnyHrozny | 31.07.14 15:19

Akorát by se asi mělo k hráčům dostat, že děkovačka není kvůli trenérovi. Já totiž dosud žil v domnění, že děkovačka je hlavně pro hráče, za to že se na ledě snažili a nemá s tím kdo trénuje nic společného.  Ale nemění to nic na faktu, že s Lubinou na střídačce SLAVIE nesouhlasím.

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 2.33
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný