Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 104 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Všichni do Chomutova!
15.04.2015 | admin | 1867x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 17.04.2015: Piráti Chomutov - HC Slavia Praha 3:2p

Jde do tuhého, jde o záchranu Slavie v extralize. Udělejte si všichni čas na páteční odpoledne a večer, společně zabereme Chomutov, vytvoříme naší milované Slavii domácí prostředí!! 


Klub, který nosí krásné jméno Slavia. Klub, ke kterému se hrdě hlásíme. Klub, který byl ještě nedávno nejúspěšnějším klubem desetiletí, 2 tituly, pokaždé playoff, teď ovšem bojuje o záchranu, a my ho v tom nesmíme nechat! Na playoff se jezdilo parádně, finále a 3 autobusy, ale šlo „jen“ o titul, teď jde o víc, jde o přežiti Slavie!!!

 

 Pátek, půl šestá odpoledne, napište si to do diářů, kdy jindy jet podpořit Slavii?! Prohra znamená konec, výhra znamená šanci na udržení! Do téhle doby výjezdy nestojí za nic a domácí zápasy taky upadají, není na co čekat, všichni slávisti se potkají v Chomutově, výmluva neexistuje. Kdo nestíhá sraz ve 14:45 u Diplomatu na Dejvické, ať si domluví auto, musíme jet všichni. Společně vytvoříme červenobílé peklo, díky naší podpoře budou hráči žrát led, budou dohrávat každý souboj, stejně jako my nenechají Slavii padnout!

  Pátek 17:30, nejdůležitější zápas sezony, sraz 14:45 u Diplomatu, odjezd v 15h! Kdo nestíhá, domluvte auta, kdo má auto k dispozici, může psát na FB nebo mail fanklubu a domluvit se s ostatními. Teď musíme táhnout za jeden provaz všichni, v pátek do toho dáme vše! Hráči musí, my je musíme maximálně podpořit!! Na tribuně necháme všechno! Hecujte slávisty v okolí, mámy, táty, babičky, dědy, je to jedno, ale jedeme všichni, nezáleží, jestli jsi fotbalový, hokejový nebo chodíš na vodní pólo, jedeme všichni!!! Sdílejte to mezi slávisty!

 

Informace o výjezdu zde


Nenechme Slavii padnout!

Ať žije SLAVIA!!! 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný