Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 106 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Na Kladno všichni v bílém
23.11.2015 | fanklub | 1886x zobrazeno | Skóre: 1.66
k zápasu z 28.11.2015: Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 3:5

28. 11. nás čeká důležitý zápas na půdě konkurenta z Kladna, povinnost každého slávisty na stadionu je jasná. Nechte auta doma a pojeďme všichni společně! 


První zápas na Kladně byl z naší strany slušný, ovšem rezervy tam byly. I přes středeční termín se nás v kotli sešla až překvapivě necelá stovka. Tento zápas se ale hraje v ideální termín, v sobotu od 16:00. Vypravme společně alespoň dva autobusy, rodinné obědy nechte na neděli, v sobotu hraje Slavia! Vyprodejme všech 200 míst v sektoru pro hosty. Neexistují výmluvy, kdy jindy máme šanci vyrazit ve velkém počtu na výjezd? Lepší termín výjezdu jsme si nemohli přát, ukažme, že se na tribunách neztratíme, že umíme udělat pořádný support! Udělejme naší Slavii domácí prostředí! Abychom se od celého stadionu odlišili a byli jednotní, nechte dresy tentokrát doma a vezměte na sebe bílá trika či mikiny, trika si v pohodě může každý dát na bundu, v O2 aréně se nám akce s tričky už povedla při derby, použijme tento nápad i na výjezdový zápas.

Kladno do Edenu přijelo v pěkném počtu a bylo poměrně dost slyšet, nás musí být ještě více, vyhecujte každého slávistu ve vašem okolí, vezmete s sebou všechny slávisty, které znáte a nezapomeňte si vzít na sebe bílý svršek. 

My jsme Slavia! 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 1.66
Počet hlasů: 6


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný