Informace ke vstupenkám na utkání Kladno - Slavia v O2 aréně
Datum: 17.09.2012
Téma: Informace od fanklubu


VSTUPENKY JSOU VYPRODANÉ!

Fanklubu Sešívaní se podařilo zajistit rezervaci 200 ks vstupenek na středeční utkání v O2 aréně s Kladnem, na kterém bude Slavia vedena jako hostující klub. O vyčerpání kapacity vstupenek pro fanklub budeme informovat. Více informací v článku...Vstupenky můžete rezervovat na e-mailu fanklub@sesivani.com

Maximální počet vstupenek na jednu osobu jsou 4 ks. Do rezervačního e-mailu prosíme uveďte Vaše celé jméno, fanklubácké číslo (pokud jste členem fanklubu) a telefonní kontakt. 

Distribuce rezervovaných vstupenek bude ve středu probíhat od 16:45 do 17:30 před O2 arénou u vchodu č.31 (vchod poblíž vstupu do Galerie Harfa). Prosíme všechny, aby na místo dorazili včas a měli připravenou hotovost. Cena jedné vstupenky je 200 Kč. Není možné rezervovat konkrétní sedačku, všechny vstupenky jsou do sektoru 106, kde se bude stát!  Vyhrazujeme si právo nevydat vstupenku v případě, že zájemce nebude mít červenobílé barvy či nebude prokazatelně fanouškem Slavie.  

Informaci šiřte, ostatní slávisté si můžou zakoupit vstupenky do okolních sektorů 103 - 110 na terminálech Sazky, případně na internetovém předprodeji O2 arény a Sazkaticket (obojí funguje jen chvílemi). 

Všichni věříme, že se nás v převaze fanoušků Jaromíra Jágra sejde dost a budeme hrdě podporovat ne jednoho hráče, ale celou Slavii!Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=592