Důležité informace ke srazu fanoušků 2016 v Litvínově - 2. 7. - 5. 7. 2016
Datum: 29.05.2016
Téma: Informace od fanklubu


Přinášíme vám informace již k jubilejnímu 20. srazu hokejových fanoušků, který se tentokrát koná v Litvínově! Jak do Litvínova na sraz dojedu?

loucky

Způsobů, jak se na sraz hned dostat je několik - někdo dorazí vlakem, jiní autem či autobusem, místní budou volit i styl pěšmo. Specialisté sraz zvládají i na kole.
Pokud jako dopravní prostředek využijete vlak či autobus, měly by Vaše kroky, ať již v Mostě nebo v Litvínově, směřovat na tramvaj č.1, 3 nebo 4 ve směru Litvínov - Citadela. Jelikož se jedná o konečnou, přejet nelze. Od té se pak vydáte do kopce okolo obchodního domu Billa ulicí K Loučkám. V té již je zmiňovaný areál značen a směrovky Vás k němu dovedou.Každopádně cílem každého by měl být areál Loučky v Litvínově, který najdete podle GPS na souřadnicích: 50°36'53.64"N, 13°37'22.8"E nebo na odkazu mapy.cz: Areál Loučky

 

Vstupné: 350,- Kč, / účastník
 

U vstupu bude každý návštěvník zapsán do účastnické listiny, zapíšeme si také, odkud k nám přijel (klubová příslušnost), a viditelně označen identifikační páskou, která bude sloužit pro jeho identifikaci po celou dobu akce. Zároveň každý obdrží i drobný dárek. Vstup pro děti do 12ti let je v doprovodu rodičů zdarma (ono jich zas tolik nebude) :-D

 
Co na srazu potřebuji?
Po zaplacení vstupného se stáváte právoplatným účastníkem srazu, který má nárok na místě k tomu určeném postavit i stan. Terén zůstal od srazu v roce 2010 poněkud tvrdšího charakteru, bez solidních kolíků a karimatky se obejdete jen v případě, že nemusíte měkké pod hlavou. Některým se možná stavba přístřešku ze začátku nebude dařit, v případě potřeby lze kontaktovat někoho z pořadatelů, zejména děvčata u vstupu disponují velmi kvalitním poradenským servisem. O možnosti ubytovat se v penzionu a nebo hotelu Loučky se musíte informovat individuálně (podle posledních informací je penzion plně obsazen). 

Veškerá další zábava - koncerty, turnaje atd. je již zdarma. Doporučujeme si sebou dovézt dostatek finančních prostředků na jídlo a pití. Sportovně ladění jedinci by neměli zapomenout přibalit nějakou obuv na fotbal a případně další klání, kterých se hodlají účasnit.

Za samozřejmost považujeme dovezení bezva nálady a chuť se společně bavit.

Kompletní informace najdete na webu litvínovského fanklubu zde.Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=817