Sobotní dvojzápas!
Datum: 17.11.2016
Téma: Informace od fanklubu


V sobotu 19.11.2016 od 15:00 se v Edenu utkáme s Jestřábi z Prostějova. Podle informací chystají fans z Hané veliký vlakový výjezd a my se nesmíme nechat zahanbit. Posledních pár zápasů máme tristní návštěvy a fandění na to doplácí. Nesmíme si nechat vzít domácí prostředí!Jak všichni víte, před více než měsícem jsme právě v Prostějově prohráli vysoko 0:13, kdy za Slavii bojovala juniorka. Není pochyb o tom, že máme Prostějovu co vracet! Tým od té doby prošel celkem radikální proměnou a výsledky jsou více než pozitivní. Nabaluje se jedna výhra na druhou a zdá se, že po sportovní stránce se máme zase z čeho těšit. Proto vyzýváme všechny slávistky a slávisty, aby v sobotu dorazili do Edenu a pomohli vytvořit bouřlivou atmosféru! Buben se tentokrát vrátí k prvnímu zábradlí, tak se snažte kotel plnit od spodního zábradlí. Zvěte přátele, doražte v co největším počtu! Eden je náš domov!

Po zápase s Prostějovem se odehraje od 18:30 juniorské derby. Žádáme všechny, aby po zápase A-týmu zůstali v Edenu a podpořili společně s námi sešívané juniory! 

 

PS: Před zápasem i během něj se bude vybírat na choreo, výjezdy a veškeré věci spojené s fanděním. Přispět můžete jakoukoli částkou.Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=821