Sešívaná sobota!
Datum: 15.03.2017
Téma: Informace od fanklubu


V sobotu se v Edenu neutká pouze sešívaný A-tým s Motorem! Čtěte dál a dozvíte se více informací.Semifinálová série se z Českých Budějovic přesouvá do Prahy za stavu 1:1. V prvním utkání jsme podlehli Motoru 1:3, v tom druhém jsme se radovali z výhry 3:2. Právě poslední utkání je tím správným impulzem k tomu přijít fandit naší Slavii. Nic si nebudeme nalhávat, hostů se do Prahy chystá spousta a tak nejen na ledě, ale i na tribunách nás nečeká lehký soupeř. Může se i stát, že budeme v ochozech v oslabení. Tím se ale ovšem nesmíme nechat zastrašit a stejně, jako naši hráči bojovali na ledě Motoru,  tak přesně tak si musíme počínat i na tribunách! Všichni si vezměte červená a bílá trika. Na levé straně z pohledu stání budou červená trika, na pravé bílá!

 

Ještě před utkáním s Motorem se uskuteční zápas 5. tříd , kdy do Edenu zavítá Příbram. Právě tento sešívaný ročník má v letošní sezóně směle nakročeno k titulu, když před posledním kolem vede ligu o 3 body před naším největším rivalem, pražskou Spartou. Naposledy si mladí slávisté poradili s Berounem, když ho na jejich ledě porazili vysoko 8:3! V případě výhry kluky nemůže už Sparta sesadit. O první přestávce by proběhla na ledě případná korunovace mistrů ligy zakončená děkovačkou. Proto všechny prosíme, aby o 1. přestávce zůstali na stadionu, ať jsou případné oslavy co největší a kluci si je řádně užijí.

 

Zvěte kamarády, posílejte informaci mezi další slávisty, ať je nás v Edenu co nejvíc jak na utkání Áčka, tak na utkání 5. třídy!

Společně doženeme Slavii k výhře!

 

Info k utkání Slavia vs. Příbram:

Místo konámí: ZS Eden

Začátek utkání: 13:30

 

 Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=829