Stručné informace ze schůze vedení klubu a fanklubu
Datum: 13.06.2018
Téma: Klubový zprávy


V úterý 12.6.2018 proběhla v zasedací místnosti na ZS Eden více než dvouhodinová schůzka s panem Pitterem, která se nesla v přátelském a velmi pozitivním duchu.Jak bylo známo, od sestupu neměl pan Benýšek zájem se nadále podílet na fungování klubu. Jednání o odkupu akcií probíhala už v loňské sezóně, kdy o 100% podíl akcií měla zájem firma CEFC, vlastník mj. fotbalové Slavie. Odkup se nekonal a jelo se dál. Akcionářský stav, ve kterém Slavia ještě nedávno byla, nepřicházel v úvahu ani pro jednu stranu. Nakonec vše dopadlo odkupem podílu p. Benýška firmou p. Pittera. V současné době tedy pan Pitter vlastní 99,9% akcií klubu, 0,1% vlastní SK Slavia. Slavia se v současné době bude ubírat cestou výchovy mladých hráčů, kteří budou postupem času zapracováváni do A-týmu.

 

Věříme, že současný posun Slavie pomůže klub nastartovat správným směrem. Na nás fanoušcích je, abychom tomu co nejvíce pomohli. Nebude to jednoduché, ale výsledek doufejme bude stát za to. Jednou můžeme říci, že jsme stáli u znovuzrození Slavie, a pomohli jí v růstu. Choďme na stadion, podporujme naše hráče a ukažme jim, že za nimi stojíme v dobrém i ve zlém. Zapomeňme na staré časy, teď je tu nová šance a musíme ji vzít pevně do rukou. Společně to zvládneme!

 

Přijďte ve středu 20.6.2018 od 18:00 do hotelu Slavia v Edenu na valnou hromadu fanklubu, účast přislíbil i p. Pitter, který vše objasní i širší fanouškovské základně. Podrobnější informace zveřejníme po valné hromadě FK.

 

AŤ ŽIJE SLAVIA!Tento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=845