POMOŽME SPOLEČNĚ ELIŠCE!
Datum: 23.10.2018
Téma: Informace od fanklubu
Před utkáním s Motorem proběhne sbírka na naší kamarádku Elišku Režňákovou, která je z důvodu zkolabování a následné zástavy srdce upoutána na invalidní vozík a nevidí. Zdravotní stav se ale postupem času zlepšuje a Eliška dělá pokroky. K tomu je ovšem potřeba i nákladná léčba v centru Axon. Přispívat můžete u hlavního vstupu do kasiček. Předem děkujeme za každou darovanou korunu. Sbírka bude taktéž probíhat na domácím utkání s Kadaní a posledním derby Pavla Kolaříka. Poté bude částka předána rodině Elišky.

Během zítřka také proběhne prodej triček "S WARS" a samolepek. Výtěžek z prodeje suvenýrů půjde na podporu naší kamarádky Elišky. Proto neváhejte a nakupujte, podpoříte tím dobrou věc. Tričko bude prodáváno za 200 Kč, samolepky za 30 Kč.

Pro více informací o Elišce a jejím zdravotním stavu přikládáme odkaz na webové stránky, kde také naleznete číslo účtu, na které také lze přispívat.

 

https://eliska17.webnode.cz/?fbclid=IwAR0_kVbkADpORUK4QuY0b10ZwDywvwz3OHnqvm9pKbJUOrruEbLto3xGoRYTento článek najdete na Fanklub HC Slavia Praha
http://www.sesivani.com

Adresa tohoto článku je:
http://www.sesivani.com/modules.php?name=News&file=article&sid=852