Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 102 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Pohled na blížící se novou sezonu
24.07.2008 | Dede38 | 2835x zobrazeno | Skóre: 5
S blížícím se začátkem sezóny finišují přestupy ve všech prvoligových týmech. Po odchodu Jakuba Klepiše do Omsku, Michala Supa do Duisburgu a Igora Rataje do Košic se zdá být náš tým oslaben. Jediným nováčkem v týmu je útočník Milan Kraft, který k nám přestoupil z Karlových Varů.
Poslední naději nám dávalo rokování s Martinem Ručinským, ale i to je teď už pasé. Ten nakonec podepsal roční kontrakt se Spartou Praha. Při poohlédnutí na přestupy právě náš největší rival posiluje nejvíc. Kromě Ručínského, který minulou sezónu působil v St.Louis se jim upsali hráči jako z Columbusu navrátivší se David Výborný, nebo Ondřej Kratěna a Michal Broš z Oulu.

Minulou sezónu jsme po nepřesvědčivých výkonech v přípravě nenastupovali jako největší aspiranti na titul, ale nakonec se to povedlo, náš tým dal do toho všechnu sílu a vůli a my, fanoušci, jsme se mohli radovat. Nadcházející sezóna bude něco úplně jiného. Slávie obhajuje titul, navíc se zúčastní prestižní Ligy mistrů. Všichni, vedení klubu, fanoušci a celá hokejová veřejnost, budou očekávat výsledky.

Dalším faktorem, který tuhle sezónu ovlivní, je skutečnost, že Vladimír Růžička byl výkonným výborem hokejového svazu pověřen také vedením české reprezentace. Náš trenér bude muset připravovat hráče Slávie na těžké zápasy se švédským vicemistrem Linköpings HC, se švýcarským mistrem SC Zürich Lions i na zápasy domácí ligy, a také povede národní mužstvo v Euro Hockey Tour a na MS 2009 ve Švýcarsku.

Bude naše milovaná Slávie i letos úspěšná? Bude tým dostatečně silný, aby zvládl sílu soupeřů, tlak veřejnosti i kritické oči fanoušků? Dokáže trenér sedět na dvou židlích? To všechno jsou otázky, na které začneme hledat odpovědi už za několik dní, když Slávie nastoupí v přípravných zápasech i v zápasech Tipsport Hockey Cupu a následně vykročí do nové sezóny. Pomoci při hledání odpovědí mohuu já i vy všichni!

Asi nevybruslím na led po boku všech těch vynikajících hráčů, ale určitě budu někde v hledišti skandovat z plných plic, ať už na domácích zápasech nebo na výjezdech, a budu se snažit, aby ty odpovědi byly co nejpozitivnější. A věřím, že i Vy ostatní se ke mně připojíte!
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 4


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný