Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 99 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Všechno jde, když se chce!
02.11.2009 | Masakr | 2905x zobrazeno | Skóre: 5
Kdo si nechal ujít domácí utkání s Vítkovicemi prohloupil! A těžko by uvěřil tomu, co se dělo na tribunách O2 arény!

Kromě netradičního začátku utkání v 15h nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo být něco jinak než jindy. Opak byl pravdou - necelých 5tisíc natěšených fanoušků vytvořilo zejména ve třetí třetině na naše poměry skvělou atmosféru, na kterou bohužel nejsou hráči v posledních utkáních příliš zvyklí. Ač byl ze začátku vývoj utkání nepříznivý, podařilo se zápas otočit a vyhrát na nájezdy! Zápas ale neotočili jen hráči, ale i my - fanoušci! Kromě skupiny hostů si celá aréna přála popravu lídra z Vítkovic a dávala to hlasitě najevo. Bylo by nespravedlivé říkat "kotel", jelikož k výbornému fandění přispěly rohové sektory 104-5, 108-9 i podélné strany. Téměř zázrakem se kotel ke konci rozrostl až na šest stojících sektorů, což vy, co chodíte pravidelně v základní části, jistě nepamatujete. Lví podíl na vytvořené atmosféře měl megafonista Druss. Tímto díky nejen jemu, ale všem, co se včera zapojili! Také díky všem, co přišli v černém a uctili tak památku zesnulého Františka Veselého, nečekal jsem, že nás bude tolik!

Bylo by výborné v tomto trendu fandění pokračovat, podporovat tak hráče a naopak vytvářet tak tlak na soupeře i rozhodčí! Je vidět, že i v tak velké hale lze vytvořit báječnou atmosféru. Jen se musí chtít! A my přece chceme, ne? Alespoň já, ale i ostatní, co se o chod kotle staráme a snažíme se vytvářet co nejlepší atmosféru, jsme včera byli nadšení z toho, co jsme společně dokázali! Doufám, že takové budou i další zápasy. Ale doufat nestačí - pojďme se o to postarat všichni!")
3 komentáře | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
slavie06 | 02.11.09 21:42
Sice sem tam bohuže nebyl, ale jen tak dál, třeba se jednou stane, že konečně budeme mít pravidelně plný kotel věrných fanoušků a né jen lidí, kteří tam choděj, protože je to zadarmo
slavie06 | 02.11.09 21:43
* zadarmo oprava levný
Drake | 03.11.09 13:14
byl jsem tam musim rict ze to bylo opravdu uzasny a hlavne bylo krasne videt ze hraci chtel uz jen kvuli nam.....parada.....jen tak dal :)
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 6


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný