Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 106 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Výjezdový víkend!
04.11.2009 | 2982x zobrazeno | Skóre: 5
Po vydařeném zápase s Vítkovicemi a reprezentační přestávce nás čekají dva atraktivní duely na ledě soupeře. V pátek 13.11. v Pardubicích, v neděli 15.11. v Liberci. O obě utkání se zdá bude velký zájem i mezi námi slávisty.  Jak můžete podpořit Slavii na těchto dvou venkovních utkáních se dočtete v článku.

Jak jste se mohli dočíst v předchozím článku zde na webu, poslední domácí zápas se po fanouškovské stránce velmi podařil. Bylo by skvělé v tom pokračovat nejen doma, ale i na následujících dvou atraktivních výjezdech. Oba zápasy se hrají v dobrý den i čas a ani do Pardubic ani do Liberce to není daleko, doprava není drahá a ani fotbalová Slavie tento víkend nehraje! Už teď vše nasvědčuje, že nás pojede hodně. Skvělé by bylo mít vyprodaný sektor hostů na obou zápasech! Pojďme proto udělat všichni maximum! Udělejte si čas, dejte to vědět co nejvíce sešívaným kamarádům a známým a vezměte je sebou! Naši podporu hráči jistě ocení tak jako po posledním domácím zápase!Na zápas do Pardubic se jede vlakem! Sraz je 13.11. v 15h u starých pokladen na Hlavním nádraží, lze přistoupit i na nádraží Libeň, ale přijdete tak o skupinovou slevu. Jízdenka bude stát 70Kč za jednu cestu. Vstupenka do sektoru hostů stojí 95Kč. Přijďte včas, tak ať se v klidu stihne koupit skupinová jízdenka. Kdo přijde pozdě, kupuje si jízdenku sám.

V neděli 15.11. do Liberce vypravuje fanklub autobus, v případě zájmu i více autobusů. Cena za autobus je skvělá! Ten, kdo je členem fanklubu a předloží z utkání z Pardubic vstupenku jede za 70Kč! Členové fanklubu zaplatí 120Kč a ostatní 150Kč. Vyplatí se jet na oba výjezdy! Lze jet také autem, ale i v tomto případě je nutné se nahlásit. V Liberci se dá očekávat vyprodáno a všechny lístky do sektoru hostů budou distribuovány fanklubem! Vstupenka v Liberce vyjde na 120Kč.

Veškeré informace o obou výjezdech naleznete v sekci výjezdy. Hlaste se co nejdříve na emailu fanklub@sesivani.com 

Fanklub v souvislosti s nadcházejícími výjezdy připravuje i soutěž. Více najdete během brzké doby zde na webu.

3 komentáře | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
slavie06 | 04.11.09 18:34
Hezká novinka, taky se snažím sehnat co nejvíce lídí, doufám, že to bude nářez, jinak nemohl by mi někdo poslat fotku s Martinem Strakou, jak jsme ho potkali v Mekáči, když jsme jeli do Prahy z Brna? Můj mail je kreceklukas@centrum.cz
sten | 04.11.09 22:22
Když jsme u těch fotek zveřejníte všechny fotky z Brna ??
masakr69 | 05.11.09 10:12
to Stan: To není o redakci, jestli sem přidá fotky nebo ne. Fotky sem vkládají registrovaná uživatelé, je to tedy na nich. Z Brna žádné fotky jako redakce nemáme. ale něco je na: http://karlos3112.rajce.idnes.cz/Brno_30.10.2009/#P1040327.JPG
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný