Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 99 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Začátky revoluce v Pardubicích
24.11.2009 | masakr69 | 1734x zobrazeno | Skóre: 4
k zápasu z 13.11.2009: HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha 2:3p
Se zpožděním vám přinášíme report z výjezdu do Pardubic.

Už několik dní dopředu je jisté, že nás pojede na naše poměru vcelku velké množství. Nakonec nás vlakem jede téměř 90, což je na vlakový výjezd zatím největší počet. Už na nástupišti o sobě dáváme vědět, aby i ostatní spolucestující věděli, že jede Slavia Praha! Druss také oznámí, že obsadíme poslední dva vagóny, což skvěle zafunguje a spousta ostatních cestujících se odebírá jinam do vlaku. Dvěma posledními vagóny s námi cestuje ještě pár cestujících, kterým zjevně nevadíme.

Průvodčí ze začátku tvrdí, že k nám nepůjde, nakonec před Pardubicemi se přeci jen objevuje. Cesta rychle ubíhá,  venku se stmívá a plechovky, butilky a flašky se prázdní. V Pardubicích to pojímáme prestižně, jdeme všichni společně a před nádražím se k nám připojuje dalších pár slávistů. Stočlenný pochod s vlajkou vpředu se pěšky vydává k hale. Po cestě je za stálého fandění odpálen nějaký ten ohníček. Lidé zastavují v autech  vylézají z oken, abychom je mohli ujistit, že přijeli pražské *****. Po příchodu k hale kupujeme vstupenky do sektoru hostí a jdeme do haly.

Jediné, co kazí dojem z Pardubic je trochu nesmyslný zákaz vstupu do sektoru s pivem. Díky tomu vzniknout menší problémy. Zápas je velmi vyrovnaný a fandí se nadprůměrně. Více jak 160lidí v sektoru dokáže bojovat proti pardubické přesile a dáváme o sobě hlasitě vědět. I když se fandění posuzuje vzhledem k polohám sektorů špatně, Pardubice ve fandění už nejsou, co bývali. Ve třetí třetině vytahujeme choreo – svislé pruhy tvoří červené balónky a bílé kartóny s hvězdami. Odpovědí nám je cirkus Praha. Opravdu úsměvné, protože v Pardubicích choreo příliš neznají.  Ke konci zápasu fandění graduje a fandí všichni na 100%. O alespoň bos se strachujeme asi dvě minuty před koncem zápasu, kdy nás pruhovaní posílají do třech. Vše nakonec dobře končí a odvážíme bonusový bod za výhru v prodloužení.

Po zápase někteří jdou za hráči, někdo na nádraží, někdo se jde občerstvit. Nakonec se nás na cestu zpět schází něco přes 50. Zpátky se probírá utkání, někdo pospává, ale poklidnou cestu narušuje jen jeden člen CDM. V Praze někdo vystupuje na Vršovicích, někdo na Hlavním nádraží a rozcházíme se do hospůdek a domovů, abychom se v neděli mohli setkat na dalším zajímavém výjezdu do Liberce.

Klady výjezdu: vysoká účast, kvalitní fandění

Zápory výjezdu:  zákaz vnášení piva do sektoru

Maskot výjezdu: Dandek (člen CDM)

Účast: 165 lidí v sektoru
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný