Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 101 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Revoluce fandění v Liberci!!!
24.11.2009 | Teriii | 1926x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 15.11.2009: Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 1:6
Po velice vydařeném pátečním výjezdě do Pardubic byl před námi zápas v Liberci. Počet přihlášených fanoušků zaručoval vytvoření super atmosféry. A jelikož pomyslnou laťku zvedáme vždy o něco výš, tak se tento výjezd zařadil nesmazatelně do historie nejpovedenějších výjezdů!!! To, co jsme jako fanoušci předvedli v liberecké aréně, se dá považovat za menší revoluci! Ale vezmeme to pěkně od začátku…


Sraz je v Edenu, kde máme také uschované choreo. Kolem druhé hodiny se to před Edenem hemží fanoušky, posilňujeme se na cestu a ve čtvrt na 3 se přesouváme do autobusu, popř. mikrobusu, a vyrážíme. První zastávkou je Černý most, kde nabíráme zbytek posádky, a hurá na Liberec. V autobuse panuje super nálada, Fáfa opět nezklamal a svými tradičními komentáři nás baví. Stále řešíme páteční zápas v Pardubicích a ujišťujeme se, že dneska to bude prostě ještě o něco lepší! Máme v plánu jednu pauzu na benzince, kterou si brzy vybíráme. Ale to bychom samozřejmě nebyli my, aby to nebylo jinak. Tedy lépe řečeno Druss má opět problém se svým močovým měchýřem. Děláme si srandu, že se kvůli němu zdržíme o čtvrt hodiny, stejně jako tomu bylo kdysi cestou do Znojma, ale ujišťuje nás, že ne, tak mu zastavíme a pak máme o zábavu postaráno až do Liberce :-D …no fakt by nás zajímalo, čím je v armádě zavlažujou :-D Ještě musíme přichystat poslední choreo, aby na nás měli v Liberci pěkné vzpomínky, a tak trháme konfety z bílých papírů. Ještě nás čeká krátké zastavení na benzince těsně před Libercem, kde nabíráme posledního výjezdníka, pak se nám podaří sjet o sjezd dřív, ale v pohodě dojedeme k aréně, zaparkujeme v technickém dvoře a jdeme pro lístky. Choreo nám prohlídnou pořadatelé a příslušníci, poté jsme vpuštěni do haly, míříme rovnou do sektoru a domlouváme se, co a jak. :-)

Zápas zahájíme vyhozením natrhaných konfet. Hned od začátku zápasu fandí celý sektor! O první komerčce vytahujeme velké kreslené choreo - Slavia bus on tour! První třetinu jsme jasně vyhráli na ledě i v hledišti! Jdeme nabrat síly na čerstvý vzduch, bavíme se se známými z libe fans, kteří chválí choreo i fandění.

Ve druhé třetině opět v hledišti dominujeme, vytahujeme druhé choreo – kartoniádu. Všichni fandí jako o život, vytváříme super atmosféru, užíváme si to! Hráči potvrzují naše vedení i na ledě, což nás nakopává ještě víc. O druhé přestávce jdou Carlos s Burkym soutěžit o soudek piva s domácími fans na ledovou plochu a ačkoliv hlasatel udělí domácím několik červených karet za nedodržení pravidel soutěže, uzná je za vítěze. Kluci ale dostanou odměnu, o kterou se s námi dělí.

Ve třetí třetině pokračujeme v našem tempu a užíváme si fandění. Jelikož domácí jsou téměř potichu, rozléhají se libereckou arénou červenobílé chorály! Opět máme připravené choreo – velké vlajky a balónky. Za stavu 6:1 už víme, že si domů odvezeme body, kluci se svlíkají do půl těla, v kotli je neuvěřitelná atmosféra, emoce. Je vidět, že všem jde o stejnou věc. Navíc je vše podpořené perfektní hrou našeho týmu! Po skončení zápasu vyvoláváme Vláďu Růžičku, děkujeme hráčům a dáme si děkovačku.

Pak jdeme samozřejmě čekat na hráče. Fandíme i venku. Jelikož někteří zůstali nahoře u vchodu, někteří sešli dolů k plotu, tak si můžeme dát červenobílou sílu, Co to zpíváte? atd, . Vyvoláváme hráče, kteří vychází, někteří si jdou s námi plácnout, všichni v dobré náladě. Pak jim zamáváme a vydáme se k autobusu.

Zpáteční cestu zahájí Masakr svým proslovem. A i když je už pěkně nastřílenej, tak to dává smysl :-D Ne vážně, všem samozřejmě děkuje a apeluje, aby to vydrželo :-) Majk jeho řeč zakončí slovy „I řidič brečí“ :-D Všichni jsme skvěle naladěni, máme dobrý pocit z fandění, je veselo, padají různé hlášky. Za Libercem stavíme na benzince, kde doplňujeme zásoby. Potom veselí pokračuje. Masakr se opět chopí mikrofonu, už ani nevím, co hlásil kromě toho, že budeme stavět na Čerňáku, v Hloubětíně a nakonec v Edenu. Jedině Burky si sólo vyskočí dřív, kdesi na dálnici mu zastavíme, protože to má odtud blíž do Brandýsa, pak musíme i couvat, což se na dálnici zrovna běžně nedělá :-D Potom si Fáfa s Marynkou dělají srandu z Martiny („burák za dvacku“, „poslední prodloužená jízda pro Burkyho“ :-D).

S příjezdem na Čerňák Dan hlásí „příští zastávka Black bridge – konec hlášení v anglickém jazyce“, takže se opět bavíme, půl autobusu vystoupí. V Hloubětíně trošku zapomeneme zastavit u metra, ale máme nožičky, že :-D Vzhledem k tomu, že autobus je téměř prázdný, je slyšet vše, takže se dozvídáme i to, co vědět nechceme, Adélka vypráví jakousi story, přičemž i věta typu „dej mi napít“ vyvolává smích v návaznosti na její příběh :-D Jelikož máme všichni zrovna žízeň, tak je opět veselo, Kájí to komentuje slovy „to je story, to bych se posral“ :-D Terka od Drusse se přidává, tak jí podávám naše Mattoni- granátové jablko se slovy, že je to armádní pití. Ona kvituje, že ho mají pořád doma, protože to Druss fasuje v práci, tak jako fakt nechápu, proč nám upíjí, když ho mají tolik :-D V Edenu jsme za chvíli, vyskáčeme z busu, rozebereme si bubny a frčíme domů.

Díky patří všem, kdo se podíleli na atmosféře v Liberci!!! Nezapomenutelný výjezd! Kdo byl, tak určitě nelituje. Ukázali jsme, jak se fandí, chorea k tomu, prostě super! Doufám, že takovou kulisu hráčům nabídneme i nadále, ať už venku nebo doma! Jak jsme všichni viděli, jde to a umíme to! Zážitky už nám nikdo nevezme! Díky všem :-)

Klady výjezdu: výjezd sám o sobě

Zápory výjezdu: nejsou

Hláška výjezdu: „Aby vás ***** lev“ :-D

Maskot výjezdu: Fáfa

Účast: 150 fans v sektoru + ostatní v jiných sektorech v hale
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 2


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný