Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 106 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Hráči mají na střídačce nové štístko
02.02.2010 | Marťas | 2318x zobrazeno
Slavia bojuje o body o přímý postup do čtvrtfinále extraligy ledního hokeje. Pavel Kabeš se stal vítězem soutěže o místo na střídačce. Původně si měl místo na střídačce užít jen během jednoho zápasu, protože domácí v zápase s ním na střídačce uspěli, sami hokejisté se rozhodli neměnit zaběhlou situaci a Pavel Kabeš se na střídačce objevil i další zápas.

Své místo na střídačce si Pavel Kabeš vydobyl díky téměř přesnému tipu na počet diváků na zápas s Plzní. „Počet diváků jsem trefil plus mínus jeden divák,“ prozradil po zápase s Českými Budějovicemi.

Právě po tomto zápase prý přišel Michal Vondrka za marketingovým managerem Janem Kratochvílem. Hráči totiž chtěli, aby se Pavel Kabeš objevil na jejich střídačce i v dalším zápase. Prý nosí štěstí.

Když s tím nakonec souhlasili i trenéři, tak už nic nebránilo tomu, aby Pavel Kabeš usedl na střídačku pražské Slavie i v dalším utkání. „Je super pocit být na střídačce,“ pochvaloval si Pavel Kabeš, který se na lavičce Slavie objevil i v zápase proti Kladnu.

Jeho magie zřejmě opět ovládla sešívaný tým a domácí opět získali tři body. Stane se výherce, který týmu přináší štěstí, opravdovou součástí týmu? „Záleží, jak se dohodneme s manažery. Smlouvu mi zatím nenabídli,“ smál se Kabeš.

Do Plzně s týmem Pavel Kabeš neodcestoval a Pražané přišli o body v poslední minutě zápasu. Objeví se štístko na střídačce sešívaných opět při domácím zápasu s Brnem? Pomůže i tentokrát svou přítomností týmu?

Tím štístkem ale nemusí být Pavel Kabeš, můžete jím být právě Vy. Byli jste, jak na zápase s Českými Budějovicemi, tak i na zápase s Kladnem? Možná tedy nosíte štěstí právě Vy. Proto neotálejte a dorazte i na další zápasy červenobílých.
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný