Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 107 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Poslední dva výjezdy základní části!
01.03.2010 | masakr69 | 2230x zobrazeno | Skóre: 1
Informace k posledním dvoum zápasům základní části naleznete v článku. 
Čekají nás poslední dva zápasy, kdy jde o účast ve vytouženém play off. Dva výjezdy ve všední den. Ve středu jedeme do Zlína, v pátek do Mladé Boleslavi. V obou případech jde o o TV utkání a začíná se v 18:10. Fanklub organizuje výjezdy na obě utkání. Jejich podmínky o pár řádků níže.

V případě Zlína se jedná o výjezd mikrobusem nebo vlastní dopravou. Zájem je bohužel mnohem menší než jaký by u takového zápasu měl být, i když se jedná o nepříznivý čas a destinaci. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni změnit cenu. I při zájmu dvaceti lidí fanklub bude téměř půlku ceny za mikronus dotovat. Zároveň se změnil čas do kdy se lze přihlašovat - pondělí 1.3.2010 do 18h. V tuto dobu je nutné, aby bylo přihlášeno na mikrobus alespoň 20lidí, jinak budeme nuceni zrušit i mikrobus a to by byla velká škoda i ostuda! Kdo jen trochu můžete vzít si volno ve škole nebo práci, pojeďte podpořit Slavii do Zlína! Navíc při vypravení mikrobusu budeme soutěžit o daší 3 kalendáře HC Slavia Praha a členové fanklubu, kteří se prokáží vstupenkou ze Zlína budou mít páteční autobusový výjezd levnější.

Do Mladé Boleslavi pojedeme buď s jistotou play off nebo půjde o zápas o vše. V tomto případě čekáme velký zájem o tento výjezd a doporuujeme nenechat přihlášení na poslední chvíli, kapacita sektoru není nijak velká. Přihlašovat se lze do čtvrtka 4.3.2010 do 20h. Sledujte aktuální informace zde na webu!

Nezapomeňte ani na aktualizovaný článek SPOLEČNĚ DO PLAY OFF!

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 1
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný