Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 113 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Články fanoušků Slavia chce i po odchodu Červenky hrát o nejvyšší mety
15.09.2010 | Marťas | 2533x zobrazeno

Vladimír RůžičkaPraha – Před sezónou přišli Slávisté o největší hvězdu uplynulého ročníku extraligy Romana Červenku. Nahradit ho, to je stěžejní úkol Slavie před blížícím se stratem nové sezóny. Cíl pro tuto sezónu je ale jasný. „Pořád chceme hrát o nejvyšší mety. Naším cílem je dostat se mezi čtyři nejlepší týmy," řekl slávistický trenér Vladimír Růžička.


Po odchodu Červenky do Omsku bude muset Slavia najít novou taktiku. Základním stavebním kamenem by měla být precizní defenziva. „Mužstvo se musí stavět odzadu, proto mě těší, že se nám s výjimkou Jirky Drtiny a Karola Slobody podařilo udržet všechny obránce. K tomu jsme ještě získali Petra Kuboše,“ přemítal Růžička. Pražané také vyřešili brankářskou otázku, jedničkou bude exkladenský Miroslav Kopřiva, jemuž bude krýt záda Robert Slipčenko.

 

Kadlec převzal po Josefu Beránkovi kapitánské céčko


Velké naděje trenér Růžička vkládá také do teprve sedmnáctiletého Dmitrije Jaškina. „Je to nejlepší hráč v republice do osmnácti let, důrazný typ a dobře zapadl do mužstva," pochvaluje si ho Vladimír Růžička. Do Slavie před sezónou přišli také Krenželok se Štefankou z Vítkovic. „V uplynulé sezoně byli jedněmi z nejlepších hráčů v lize," hodnotí trenér.

 

Z hostování v Českých Budějovicích se do Prahy vrátil Tomáš Micka a sešívaný dres oblékne i Daniel Branda, který hájil barvy pražské Slavie již na začátku minulé sezóny. Opačným směrem, tedy z týmu, putovali kromě Červenky ještě Havel s Kůrkou. Červenobílí se ale rozloučili také s brankářem Nerudou.

 

Po skončení minulé sezóny ohlásil konec kariéry Josef Beránek. Céčko po něm přebral obránce pražského klubu Petr Kadlec. „Pepu Beránka nahradit nechci, to ani nejde,“ řekl Kadlec. Rozlučku s dlouholetým kapitánem Josefem Beránkem plánuje Slavia na 31. října během derby se Spartou.

 

Fanoušky by mohl přilákat luxusní automobil


Marketingový manažer Jan Kratochvíl by si přál, aby na zápasy Červenobílých chodilo kolem pět a půl tisíce diváků. „Víme, že u některých zápasů můžeme dělat, co chceme, a více než tři tisícovky stejně nepřijdou. Jsme s tím smíření,“ prozradil Kratochvíl. I proto pro fanoušky připravili řadu překvapení. Tím největším by měla být celosezónní soutěž o luxusní automobil v hodnotě více jak jeden milion korun.

 

 

Rozpočet sešívaného klubu by se měl pro tuto sezónu pohybovat kolem 116 milionů, podobně jako v loňském roce. „Musíme ale být odpovědní a pracovat s vyrovnaným rozpočtem,“ zdůrazňuje prezident klubu Tomáš Rosen.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Články fanoušků

Nejčtenější článek z kategorie Články fanoušků:
Slavia versus Kladno v play-off

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný