Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 106 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Informace k prodeji vstupenek na domácí zápas s Kometou Brno
23.10.2010 | admin | 3029x zobrazeno | Skóre: 1

V článku naleznete informace k prodeji vstupenek do sektorů fanklubu (106 a 107) na domácí zápas s Kometou Brno (30.11. v O2 aréně).


Do Prahy se znovu chystá velké množství fanouška z Brna a Moravy, vedení klubu navíc na tento zápas kvůli vyšším nákladům za ochranku zvedlo vstupné, pouze cena do slávistického kotle zůstává stejná a je jen na nás, abychom ho co nejdříve vyprodali! Na základě toho se vedení fanklubu rozhodlo, že vstupenky do kotle na tento zápas bude distribuovat pouze fanklub na předchozích domácích zápasech! Volný prodej v podnikové sběrně v sídle SAZKA, a.s. nebude na tento zápas otevřen. V den utkání bude prodej u pokladen O2 areny pouze v případě, že se kapacita sektorů nevyprodá dříve. Pro jistotu upozorňujeme, že místa v sektorech fanklubu 106 a 107 jsou prioritně určena k stání. 

 

Předprodej vstupenek začne na domácím zápase s Karlovými Vary. Vstupenky budou v prodeji o přestávkách každý domácí zápas za sektory 106 a 107. K dispozici je cca 250 vstupenek, cena jedné je klasicky 100Kč.

 

Doufáme, že i pro vás je tento zápas hned po derby na druhém místě v pomyslné tabulce zápasů! Nenechme se zahanbit v domácím prostředí a vyprodejme kotel co nejdříve! Není stanoven limit vstupenek na osobu, ale zároveň si vyhrazujeme právo neprodat vstupenku lidem, kteří nebudou mít červenobílé barvy, pražský občanský průkaz nebo kartičku fanklubu. Rozšiřte tyto informace mezi další slávisty!

 

Zároveň vy, kteří nechodíte do kotle, si také co nejdříve pořiďte vstupenky, preferejtu sektory 101 - 105 a 108 - 112! Vstupenky lze zakoupit přes předprodejní síť Sazkaticket. Tam lze zakoupit vstupenky i na všechny další domácí zápasy!

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 1
Počet hlasů: 7


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný