Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z domácích zapasů HC Slavia Praha - HC Vagnerplast Kladno
23.10.2010 | admin | 1377x zobrazeno
k zápasu z 12.10.2010: HC Slavia Praha - Rytíři Kladno 3:0

Venku krásné počasí, v televizi fotbalová reprezentace, v Edenu pohárový zápas fotbalistů s Ústím… Ještě by se možná našly nějaké výmluvy. Větší obavy tak před zápasem panují z návštěvy než z výsledku. I přes špatnou bilanci v domácích zápasech všichni věří v tříbodový zisk…

Ještě deset minut před začátkem padají tipy, jestli přeci jen nepadne smutný rekord – nejnižší  hokejová návštěva v O2 aréně. Tribuny se pomalinku plní ještě po začátku zápasu a vzhledem ke všem skutečnostem se nakonec schází ještě docela sympatická návštěva.
V prvních minutách se Kladno dostává do několika šancí, ale do vedení jdeme my zásluhou Míšy Vondrky.  Fandění během celé první třetiny je velmi podprůměrné i zásluhou absence obou megafonistů. Aspoň je vidět, že bez nich už to prakticky nejde. Ať se vám to líbí nebo ne, všichni už jsme na to opravdu zvyklí. Na druhou třetinu bere do ruky  megafon Majk a do konce zápasu se fandění zlepšuje o sto procent. Hokej sice nijak nebaví, ale alespoň s trapným Kladnem vedeme. V druhé  třetině navušujeme vedení na 2:0 a v třetí třetině přidáváme ještě jeden gól. Obě třetiny se Kladno k ničemu nedostává a prakticky jen vyhazuje z obranného pásma a odevzdává puky. Po závěrečném hvizdu si konečně můžeme zařvat vítěznou děkovačku.

Resumé: Hokej znovu nezáživný, ale alespoň tři body…