Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z domácích zapasů HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav
23.10.2010 | admin | 1376x zobrazeno
k zápasu z 17.10.2010: HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav 1:3

Co napsat k zápasu s Mladou Boleslaví nového, abych neopakoval reporty z posledních domácích utkání? Bohužel asi nic. V kotli se nás schází opět jen přibližně 200 – 250, v celé hale pro změnu 3182...

Tentokrát se alespoň stahuje větší část lidí dolů k bubnům, takže kotel vypadá o trochu lépe a v první třetině se i slušně fandí. Bohužel dění na ledě lepší atmosféře taky nepřidá a kromě kotle se v hale nezapojí skoro nikdo. Jediný kdo dokáže probrat téměř všechny je dvojice rozhodčích Trombík – Hribik.  První gól vidíme až v 36. minutě – bohužel do naší branky. To už tak podprůměrné fandění ještě více utlumí a poslední 4 minuty druhé části většina lidí spíš čeká na sirénu. Kdo čekal ve třetí třetině slávistický tlak na vyrovnání, čekal bohužel marně a místo toho se bráníme dalším šancím Boleslavi. Vyrovnání se však přeci jen dočkáme, ve 49. minutě vyrovnává v přesilovce Štefanka. Kotel se v tu chvíli konečně celý probere a všichni doufají v obrat – nadšení bohužel končí už za minutu, kdy pouštíme Boleslav opět do vedení. O čtyři minuty později dostáváme třetí gól a do konce zápasu fandí už jen nejvěrnější. Asi jediné, co na zápase najít pozitivního je to, že na děkovačku zůstává většina kotle.

Resumé: Opět špatný domácí výkon, malá návštěva v hale i zaplnění kotle.
Diváků: 3182
Domácí: 200-250
Hosté: přibližně 70, pobavili sponzorovanou sektorovkou Pizza Expres fandí Mladé Boleslavi

Plusy:
•    těžko hledat
Zápory:
•    škoda vypisovat
Co zlepšit?
Všechno – hokejky hru, nasazení i střelbu. My naplněnost kotle, fandění i za nepříznivého stavu, zkusit tým z momentální letargie vyburcovat – i když nás chodí málo, když se zapojíme v kotli všichni můžeme být o 100% jinde než poslední zápasy!