Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 112 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Do Varů pro tři body!!!
08.11.2010 | admin | 1532x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 07.11.2010: HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 3:5

Vzhledem k tomu, že se do Varů jede výjimečně z Edenu a ne z Dejvické a navíc je sraz plánován na 12:00 vyrážím dřív, abych v klidu stačil zkonzumovat některou ze specialit „Restaurace Nad Ledem“. Proto mně Majkova zpráva o neúčasti Masakra zastihuje již mimo můj PC a musím obvolat známé účastníky výjezdu, aby mi vytiskli seznam přihlášených, takže ještě jednou touto cestou děkuji Paliolovi. Při nástupu do busu se od části posádky dozvídám, že si nestačili koupit nic k jídlu a tak stavíme ještě v Praze na jižní spojce u nejmenované benzínky, kde má svoji provozovnu i strýček Mac...


Potom již vyrážíme směr „Rusko“. S Maki obcházím autobus a vybírám peníze. Po sečtení se s Majkem domlouvá na počtu zamluvených lístků. Za konzumace přinesených zásob a s kulisou filmu Casper nám cesta příjemně ubíhá. Cestou děláme ještě jednu zastávku, ale tentokrát ne u trpaslíků, ale o chvíli dřív a pak již pokračujeme směr Vary.
 
Před halou se znovu spojuji s Majkem, dolaďujeme počet koupených lístků a současně se dozvídám, že Masakr nakonec stejně nevydržel sedět doma, dal narychlo dohromady posádku auta a vyrazil nás podpořit, stejně tak jako  Sundance. Když se dostávám po distribuci lístků do našeho sektoru, jsou již všichni na svých místech. Míra Růžička se obětavě ujímá funkce „megafonisty“, já s Paliolem se v přestávkách mezi fanděním snažíme o fotodokumentaci. Hráči na ledě bojují a tak i přesto, že je na konci  1.třetiny stav 2:2, tak si říkáme, že když už se klukům povedlo dát dva góly za třetinu, tak to přece nemůže dopadnout špatně. V 2. třetině naši borci přidávají další 2 góly a na tvářích místních fanoušků začíná být vidět zděšení. Někteří z nás se ještě fotí s domácí maskotem (Varanem Karlosem), napřed jsem trošku zaskočen podobou maskota a jménem, ale nakonec to hokejkám z „mých“ Varů odpouštím. V poslední třetině se domácím daří již pouze drobná kosmetická úprava výsledku a tak si po čase vychutnáváme opět vítěznou děkovačku.

Po zápase jdeme klasicky za hráči, na kterých je vidět, jak se jím po vítězství ulevilo, jen doufám, že ten vítězný pocit přes repre pauzu nezapomenou a budou tak bojovat i nadále. A tak po krátkém popovídání si a pár společných fotkách vyrážíme směr Praha. Opět stavíme ještě ve Varech pro doplnění zásob. Potom následují již klasické zastávky u „Hlinky“ a trpaslíků, kde si někteří dávají pozdní večeři a za vysílání „RADIA SANDOKAN“ – moderátoři Marťas a Jainíí – nám cesta zpět příjemně ubíhá. Po desáté hodině večerní jsme zpět v Edenu, kde pomáháme Sandokanovi trochu uklidit autobus, rozděluji bubny a vyrážíme ke svým domovům.

Resumé: Bojovný výkon na ledě okořeněný pěti góly! Tomáš Pospíšil se zatím jeví jako nejlepší posila (po Koprovi), ale uvidíme, jak mu to půjde dál…
Diváků: 4575 (hosté ca 70)
Domácí: když se nedaří, nejsou téměř slyšet.
Plusy: celkem slušné fandění celý zápas, dobrá parta
Zápory: vzhledem k tomu, že se hrálo v neděli tak jsem čekal trochu větší účast

 

Fotogalerie zde.

 

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný