Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 71 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z domácích zapasů Vydřené a nečekané body!
25.11.2010 | admin | 2785x zobrazeno | Skóre: 3.33
k zápasu z 24.11.2010: HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 4:3n

Netypický hrací den, neatraktivní, ale přitom první Třinec... Už dopředu dává hodně lidí z kotle vědět, že nemůžou, nejdou apod. S absencema to velmi podobně vypadá i v kádru hokejistů. Proto většina hlavních kotelníku je skeptická jak v návštěvě, tak výsledku...


V první třetině se hraje hokej bez velkých šancí, Třinec se dostává do vedení, nicméně za pár minut se podaří vyrovnat. Fandění v první třetině nestojí za moc, stejně jako zaplnění kotle. To se o pár lidí zvětšuje na další třetinu. Ta začíná vcelku poklidně, ale opět se první prosazuje Třinec a znovu díky Kohnovi. Ještě před přestávkou nás sudí posílají do třech a situace vypadá dost kriticky. Přes nápor Třince se jde do kabin a na pivo za stejného stavu jako před přesilovkou. Většina lidí čekala, jak nás bude Třinec mlít, nicméně realita byla jinde, možná proto zlepšené fandění ve třetí třetině. To o sobě dávali vědět chlapci z fotbalu i skupina cizinců, co přesídlila do kotle. Problémem však bylo, že každý si jel svoje bez ohledu na to, co říkal nebo rozjel megafonista. Opravdu velká škoda, tohle se při velkých zápasech nesmí stávat! Bohužel po konzultaci s vidoerozhodčím přichází další gól z hole stejného hráče Třince jako ve dvou předchozích případech. Kluci na ledě neskládají zbraně, spíše právě naopak a brzo nese to ovoce a vzápětí snižujeme. To probouzí i tribuny a hráče to ještě více motivuje. Pět minut před koncem se prosazuje oblíbenec Jirka Vašíček a propuká velká radost. Gól ovšem opět potvrzuje videorozhodčí. Do závěrečné sirény už gól nepadá stejně jako v prodloužení a jde se na samostatné nájezdy, V těch opět kralujeme a připisujeme si cenný bod navíc. Po děrovačce ještě někteří probírají ohlášenou návštěvu. Obrázek, ať si udělá každý sám, ale takové počítadlo bych chtěl mít i na výplatní pásce…


Resumé: Vydřené a nečekané vítězství. Rozhodně to nebyl nezajímavý duel. Opepřovali ho i kluci pruhovaní…
Diváků: Vydřené a nečekané vítězství. Rozhodně to nebyl nezajímavý duel. Opepřovali ho i kluci pruhovaní…
Domácí: pouze kolem 250 v kotli
Hosté: aktivních cca 40, celkově cca 70
Plusy:    

  • i v malém počtu lze vcelku dobře fandit
  • skupina cizinců – ač neznali texty, tak fandili i skákali

Zápory:

  • ohlášená návštěva a počet diváků
  • nesouhra kotle v některých pokřikách

 
Co zlepšit? Ukázalo se, že v nevelkém počtu lze výborně fandit! Proč to nejde, i když je v kotli jednou tolik lidí? Opravdu tam někteří chodíte jen pro levnější lístek? To do kotle radši nechoďte vůbec, po hale je místa dost! Výkon hokejek je výbornou pozvánkou na nedělní výjezd do MB!

 

Fotogalerie zde nebo zde.

1 komentář | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
HermesPRG | 26.11.10 12:18

Zapas to byl skutecne dobrej. Taky jsem sel na hokej s tim, ze vyhra bude malej zazrak :) O to vic me to potesilo i kdyz "jenom" za dva body :)

Co se tyce megafonistu vs. kluci z fotbalu :)) Myslim, ze megafonista by mel byt lidr aby to fandeni vypadalo alespon nejak jednotne. I kdyz pravda taky je ze spivat po x-te ten samej choral proste nebavi. Ale taky si myslim, ze  po rozumny domluve megafonista ten megafon klidne pujci.

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z domácích zapasů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z domácích zapasů:
Večer mistrů Slavia zvládla

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3.33
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný