Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 117 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Tři body s vůní svařáku
30.11.2010 | admin | 1480x zobrazeno
k zápasu z 28.11.2010: BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha 2:3

Nedělní odpoledne, výjezd do nedaleké Bolky – ideální příležitost podpořit červenobílé v boji za vyššími patry v tabulce. Tradiční sraz v Edenu, pár startovních piveček a už si to se Sandokanem za volantem hasíme směr Černý Most, kde dobíhají a přiskakují do autobusu další červenobílí mužíci a jedna Borůvka...


Ještě za památkami do Benátek, pak už jen cola rum, rum cola, zastávka benzínová a jsme v Bolce. Naši vyjednávači vyzvedávají lístky, opouštíme autobus a mísíme se mezi místní domorodce. Jelikož jsme na místě s velkou rezervou, tak máme dost času na kořalkování, svařákování, plkání a žraní, což dále provozujeme i o přestávkách. Postupně se trousíme do sektoru a může se začít. V sektoru cca 90 lidí, oproti minulým zápasům chybí síť na odchyt nepřizpůsobivých fans. Vzhledem k neděli bych si představoval určitě více lidí a větší podporu Slavie. Snad příště.

 

Začínáme zápas ve slušném tempu, ale v polovině první třetiny překvapuje Boháč a extáze domácího kotlíku nezná mezí. Pak se prosazuje ještě jednou, ale to je ze strany domácích vše. Nejdřív Míša Vondrka nakopne svoje přídavné motory a po slušném slalomu prostřeluje Schwarze.  V přesilovce vyrovnává Lukáš Krenželok a v poslední třetině 3 body vystřeluje Jirka Doležal. Závěr utkání Bolka nezvládá, několik vyloučení ji zabrání v pořádné power play a můžeme slavit 3 body.
Po zápase již tradiční sraz u autobusu hráčů, kde vládne pohodová atmosféra. Focení, skandování, pár autogramů a pak už zpět do Prahy. Někteří jedinci pokračují dále v oslavách. Zprvu jsou monitorováni a přesvědčování, že ráno musí do práce, pak zjišťujeme, že už to nemá cenu a necháváme je na pospas osudu. V pondělí ráno aspoň potvrdili, že ještě žijí :-)

 

Resumé: Fajnový výjezd, účast mohla být větší. 

Diváků: 3680
Domácí: zhruba stočlenný kotlík
Plusy:

  • otočení vývoje zápasu
  • svařák

Zápory: Pokud by se všichni hlásili dříve a né na poslední chvíli nebo ještě lépe déle, jel by do MB ještě minimálně mikrobus, možná i druhý bus. Pochopte konečně, že autobus nelze zařizovat v pozdě večerních hodinách den před utkáním!

 

Fotogalerie zde a zde.

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný