Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 92 návštěvník(ů) a 1 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Červenobílé derby!
07.12.2010 | 3955x zobrazeno | Skóre: 4

Třetí díl seriálu pražských derby je tady. Sparta v hluboké krizi mimo příčky zajišťující play off. Slavia na příčkách zajišťující předkolo play off. Derby - zápas, kdy se rozdíly mažou a oba týmy, stejně jako jejich fanoušci touží zostudit svého rivala! Co chystá fanklub, jak a kde seženete lístky do kotle i další informace k zápasu naleznete v článku. Čtěte pozorně!


Třetí díl seriálu pražských derby je tady. Sparta v hluboké krizi mimo příčky zajišťující play off. Slavia na příčkách zajišťující předkolo play off. Derby - zápas, kdy se rozdíly mažou a oba týmy, stejně jako jejich fanoušci touží zostudit svého rivala! Co chystá fanklub, jak a kde seženete lístky do kotle i další informace k zápasu naleznete v článku. Čtěte pozorně!Sparta už dlouho nepamatuje takovou krizi, jako teď. O to větší je šance rudochy porazit na ledě i v hledišti. Při posledním zápase v O2 aréně nám v hledišti nebyli soupeřem, což chceme potvrdit i tentokrát! Podle zpráv z druhé strany řeky rudoši nechystají ani jejich tradiční pochod a při jejich rozpoložení lze očekávat, že naplní maximálně sektory za bránou, což ještě nahrává červenobílému mejdanu.

 

1) Červená a bílá trika!

Stejně jako v loňském roce chceme do choreografie zapojit také trika.

ŽÁDÁME VŠECHNY, ABY SI NA SEBE VZALI ČERVENÁ A BÍLÁ TRIČKA – PODLE TOHO DO JAKÉHO SEKTORU MÁTE PERNAMENTKU NEBO VSTUPENKU:

  • SEKTORY 103-106 ČERVENÁ TRIKA
  • SEKTORY 107-110 BÍLÁ TRIKA

V tričkách nebudete muset sedět celý zápas, během zápasu přes ně můžete mít dresy nebo cokoli jiného. NA TŘETÍ TŘETINU si všichni sundáme dresy, případně jiné svršky, tak aby vynikla barva červených a bílých triček! Vloni to mělo vcelku dobrý efekt (viz. foto níže) a věříme, že se nám to společně podaří překonat! Pokud budeme mít všichni trička podle sektorů, bude to mít skvělý efekt! Zároveň pomozte s šířením této akce mezi další slávisty, ať je výsledek co nejlepší!

 

2) Choreo

Na zápas bude tradičně připraveno několik choreografií. Konkrétní informace řeknou megafonisté před a při zápase. Všechny prosíme o aktivní pomoc. Nově můžete na choreografie přispívat také zasláním jakéhokoli příspěvku na účet choreofondu – více informací zde. Za každý příspěvek v jakékoli výši už předem děkujeme!

 

3) Samolepky

Po několika zápasové odmlce budou znovu v prodeji samolepky, kterými také přispíváte na tvorbu choreografií. Jsou připraveny dva druhy platíček, jedno zlatíčko stojí 30Kč, doprodávat se budou také speciální edice samolepek s Josefem Beránkem za 20Kč. Vše v prodeji o přestávkách za sektory 106 a 107.

 

4) Fandění

Netřeba připomínat - fandíme všichni, celý zápas a bez ohledu na výsledek! Tentokrát zkusme zapojit co nejvíce i další sektory a podélné strany! V hledišti musíme vládnout! Na konci všichni zůstáváme na děkovačku!

 

5) Vstupenky

Vstupenky do kotle (106 a 107) lze zakoupit v podnikové budově Sazka (autobusová zastávka K Žižkovu). Rozhodně nespoléhejte na to, že budou v den utkání na pokladně! Při posledním domácím derby byl kotel i okolní sektory v den utkání vyprodány! Kupujte také vstupenky do okolních sektorů (103-105, 108-110, případně i další kromě sparťanského kotle). Vstupenky do ostatních sektorů lze koupit na Sazkaticket.

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný