Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 101 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Fanklubácké zakončení sezóny - aktualizováno
12.05.2011 | admin | 3670x zobrazeno | Skóre: 3.66

Jak už bylo avizováno, i letos se uskuteční fanklubácké zakončení sezóny. Proběhne již tuto sobotu 14. května od 15h v klubovně restaurace "U Koziček". Restaurace se nachází u hřiště na pozemní hokej v Edenu a klubovna přímo za ní. Podrobný program a časový harmonogram akce naleznete v článku.


Kdo by nevěděl, jak se dostat k restauraci a klubovně "U Koziček": Po silnici od parkoviště u zimního stadionu Eden, kolem haly na halové sporty (vlevo), kolem hotelu Slavia (vpravo) a fotbalového hřiště s umělou trávou (vpravo) stále dále ne? dojdete k restauraci. U restaurace u? budou šipky ke klubovně.


Časový harmonogram:

15:00 - 16:00 sraz nejen fotbalových nadšenců v místě konání

16:00 – 18:00 fotbal (zajištěno hřiště s umělou trávou třetí generace na malou kopanou u ZŠ Vladivostostocká)

18:00 – 20:00 grilování, volná zábava

20:00 - 21:00 promítání fotek a videí z uplynulé sezóny

21:00 tombola

Fotbal
Herní systém bude určen na základě počtu hráčů na místě, stejně jako rozlosování týmů. Na hřišti se dle domluvy bude hrát 3+1 nebo 4+1. Dopředu avizujeme, ?e ka?dý hráč hraje na své vlastní nebezpečí a doufáme, ?e vše proběhne v duchu fair play. Minimální věková hranice je 15let! Nezapomeňte sportovní oblečení a obuv vhodnou na umělý povrh (tenisky, sálové kopačky, turfy nebo kopačky s gumovými špunty). Vy, kteří se na hraní fotbalu necítíte, přijďte povzbudit své kamarády! O zajímavé momenty jistě nebude nouze!

Klubovna, grilování
V restauraci "U Koziček" je zamluvena celé klubovna, která má dostatečnou kapacitu, pouze pro náš fanklub. Během večera je v plánu promítání fotografií a videí z uplynulé sezóny, tombola či prodej fanklubáckých samolepek (platíčko 6ks / 30Kč). Na místě bude také mo?né zaplatit členské příspěvky na nadcházející sezónu 2011/12, přihlásit do fanklubu či přispět do choreofondu.

Vstup, (tombo!)la
Tombola o věcné nejen slávistické ceny a její losování proběhne na závěr programu po 21h. Lístečky do tomboly se budou prodávat do 21h za 20Kč, téměř ka?dý bude výherní (minimálně 50 cen). Počet lístečků, které si na osobu budete moci zakoupit nebude omezen. Vstup je samozřejmě volný a přednostně je určen pro členy fanklubu. Útratu si ka?dý platí sám, selátko bude podáváno na účet fanklubu.

Přijďte zpětně zhodnotit uplynulou sezónu, prodiskutovat tu nadcházející a i v letní přestávce se pobavit o hokejových i nehokejových tématech. Jste srdečně zváni a doufáme, ?e dorazíte v hojném počtu! Pozvánku šiřte mezi další slávisty, známé a kamarády!


1 komentář | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
vvs | 13.05.11 10:40

A jaká je maximální věkoví hranice?

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3.66
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný