Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 89 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Zápis z valné hromady
15.08.2011 | admin | 1713x zobrazeno | Skóre: 5

V článku naleznete zápis z červnové valné hromady FK.


Zápis z valné hromady Fanklubu HC Slavia Praha o. s. , konané dne 20.6.2011

 

Místo konání: Hotel Slavia, Vladivostocká 1460/10, 100 00, Praha 10

Přítomní členové představenstva a dozorčí rady:

 

Představenstvo:
o    Michael Tomeš, předseda představenstva občanského sdružení
o    Zdeněk Suchý, místopředseda představenstva občanského sdružení
o    Marek Leibl, místopředseda představenstva občanského sdružení
o    Karel Košťál, místopředseda představenstva občanského sdružení
o    Ing. Dušan Bartoš, místopředseda představenstva občanského sdružení

 

Dozorčí rada:
o    Ing. Miloslav Fryml, předseda dozorčí rady občanského sdružení
o    JUDr. Christian Choděra, člen dozorčí rady občanského sdružení
o    Ing. Miroslav Dvořák, člen dozorčí rady občanského sdružení

 

Program:

1.    Zahájení a představení členů představenstva a dozorčí rady
2.    Výroční zpráva za sezónu 2010/2011
3.    Výroční revizní zpráva
4.    Zpráva o činnosti občanského sdružení a informace k nové sezóně
5.    Vystoupení hostů z vedení HC Slavia Praha – V. Růžička, J. Kratochvíl a T. Kotouč
6.    Volná diskuse, případné návrhy na změnu stanov

ad 1)
Na valnou hromadu se dostavilo 32 (27 členů + 5 nových členů) a 3 hosté.

ad 2)
Z výroční zprávy byly zveřejněny výsledky hospodaření Fanklubu HC Slavia Praha o. s.
za sezónu 20010/2011 (příjmy, výdaje, hospodářský výsledek). Výroční zpráva bude k dispozici po zažádání pro členy FK.

ad 3)
Revizní zpráva dozorčí rady:

Dozorčí rada ve složení Miloslav Fryml, Christian Choděra a Miroslav Dvořák předložila valné hromadě tuto revizní zprávu:

Účetnictví Fanklubu HC Slavia Praha o. s. za rok 2010, předložené představenstvem Fanklubu HC Slavia Praha o. s. ke kontrole, bylo shledáno v pořádku v souladu se zákonem č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů právnických osob, za zdaňovací období od 1.1.2010 do 31.12.2010. Veškeré doklady jsou fyzicky přítomny a nebylo shledáno jakékoliv pochybení ve vedení účetnictví. Přiznání bylo podáno finančnímu úřadu pro Prahu 6 v řádném termínu určeném pro rok 2010. Účetnictví je k nahlédnutí členské základně u představenstva Fanklubu HC Slavia Praha o. s.

ad 4)
Bylo řečeno několik bodů k uplynulé sezóně i následující sezóně:
•    Fanklub hodnotí sezónu jako velmi úspěšnou z několika pohledů. S hráčským kádrem bez velkých hvězd se došlo až do semifinále a chyběl jen malý krůček do finále extraligy. Počet členů ve fanklubu byl o něco vyšší než v předchozí sezóně. Z pohledu výjezdů byla sezóna v základní části podobná jako ta předchozí, v play-off se jednalo z pohledu výjezdů a účasti na nich, i díky nepříliš dalekým destinacím, o sezónu nadprůměrnou. Výjezdovým vrcholem a historicky nejpočetnějším se stal výjezd do Liberce, kde se ve stejný den hrál i fotbal a sešlo se zde na hokeji více jak tři sta slávistických příznivců. Stejně jako v předešlých sezónách se na domácí tvořili různé choreografie, poprvé bylo použito tištěných fotografií a logicky se tak zvedly náklady na jejich tvorbu.
•    Členské příspěvky zůstávají pro sezónu 20011/2012 ve stejné výši jako v sezóně 20010/2011, tj. 400 Kč. Fanklub upřednostňuje úhradu převodem na účet, platba je možná také v hotovosti.
•    Ve stejné výši jako v minulé sezóně zůstává také cena permanentních vstupenek (1352Kč na 26 zápasů, 882Kč na 14 zápasů). Více informací o permanentních vstupenkách a členských příspěvcích je na webových stránkách www.sesivani.com nebo www.hc-slavia.cz .
•    I v následující sezóně budou stejným systémem organizovány výjezdy a bude možné soutěžit v kilometrové soutěži o hodnotné ceny.
•    Výroba průkazek i přesto, že si mnohého členů průkazku objedná a potom si jí nevyzvedne, bude pokračovat stejným systémem po předchozím objednání.
•    Fanklub nadále hodlá pokračovat ve vylepšení webových stránek a nadále zvyšovat četnost a kvalitu příspěvků – článků, reportáží, fotogalerií apod. a stránky co nejvíce propagovat tak, aby stoupala jejich návštěvnost. Vedení fanklubu bude rádo, pokud se do přidávání příspěvků zapojí co největší počet členů fanklubu. Zároveň fanklub disponuje databází emailů současných a bývalých členů, která slouží k informovanosti slávistických fanoušků, zejména členů fanklubu. Bohužel postupem let je řada emailů nepoužívaných a nečtených a ještě před začátkem sezóny bude snaha o co největší aktualizaci e-mailové databáze. K té má pomoci, stejně jako k celkové informovanosti, také stránka fanklubu na sociální síti Facebook.
•    I v další sezóně se počítá s výrobou choreografií. Jejich příprava, včetně nákupu materiálu začne již v létě. Tvůrci se chtějí věnovat zejména kvalitě na úkor kvantity a doufají, že zájem pomoci při tvorbě i financování bude mít co nejvíce fanoušků. K přispění na choreografie bude nadále sloužit choreofond nebo prodej samolepek a možná se v této sezóně uskuteční i prodej fanklubáckých triček.
•    Na webových stránkách fanklubu byl vypsán článek o vytvoření nového loga fanklubu do galerie přibývají nové návrhy, ze kterých by logo mělo být vybráno do začátku sezóny.
•    Fanklub se chystá ve velkém podpořit hráče při domácích zápasech Euro Trophy. Možné je cestovat také na venkovní zápasy do severských zemí. Nabídku na zájezd dostal fanklub od klubu HC Slavia Praha. Autobusový výjezd do německého Mannheimu bude vypsán během léta a očekává se zájem patřičný nedalekému zahraničnímu výjezdu. Vstupenky na domácí zápasy v ceně 50Kč na stání a 100Kč na sezení se začnou prodávat v průběhu srpna.

ad 5)
Více jak hodinu byly hostům v přátelské atmosféře kladeny otázky zejména k domácím a venkovním zápasům European trophy. Organizaci, budoucnosti a ambicím Slavie v této nové soutěži. Zazněli také otázky ke stávajícím změnám v kádru, uvažovanému open air zápasu nebo realizaci výstavby nového zimního stadionu v Edenu.

ad 6)
V průběhu valné hromady nebyl vznesen žádný návrh na změnu stanov. Ve volné diskuzi byla dále probírána témata European trophy, spolupráce s redaktory webu hc-slavia.cz, výjezd do Mannheimu a příprava materiálu na choreografie na další sezónu.

Zapsal: Zdeněk Suchý

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný