Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 61 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z domácích zapasů Výhra nad chemiky
28.03.2012 | admin | 1524x zobrazeno
k zápasu z 23.03.2012: HC Slavia Praha - HC Verva Litvínov 6:2

Stejně jako před jinými zápasy play-out se scházíme před zimním stadionem v Edenu, abychom připravili další z našich choreí a věci na zápas...


Tentokrát dělím pomocníky na dvě skupiny, první se schází už ve 14:00, aby se dokončilo to, co jsme kvůli malé účastní nestihli minulou sobotu. Protože je opět krásný jarní den, využíváme k tomu chodník mezi halou a parkovištěm, k překvapení několika kolemjdoucích. Druhá skupinka má sraz po třetí hodině a stará se o upevnění bubnů a podobně.

 

S nástupem našich hráčů se v hale rozzářilo opět několik stovek prskavek.  Samotný hokej se od začátku vyvíjí k naší spokojenosti, protože po necelých 10. minutách hry vedeme již 3:0. V druhé komerčce nadchází čas pro náš výtvor a tak je v kotli roztažena velká plachta s novým logem fanklubu na černém podkladu. Její roztažení sice provází několik nedorozumění, ale konečný efekt je přeci jen dobrý. V druhé třetině se sice hosté dostávají na chvíli zpět do hry, když se jim podařilo snížit na 3:2, ale po trochu překvapivé výměně brankářů a zlepšenému výkonu v druhé části zápasu poprvé v sezóně a navíc v důležitém zápase porážíme tým Vervy Litvínov 6:2. V průběhu zápasu je také zkoušen nový chorál, podle mne by se spíš hodil na fotbal, ale je to jen můj názor. Zda se chytí, záleží na vás všech při dalších zápasech.

 

Po skončení zápasu a rozsvícení několika desítek pokojových fontánek a tradiční, v Edenu opět vítězné děkovačce a úklidu věcí používaných k podpoře fandění, se odebíráme do restauračních zařízení v okolí Zimního stadionu, kde slavíme další vítězství, přesně podle jednoho z pokřiků: „Pojďme, vyhrajeme, my jsme Slavie, dnes budem slavit, sudy piva vypijem“.

 

Fotogalerie zde.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z domácích zapasů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z domácích zapasů:
Večer mistrů Slavia zvládla

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný