Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 105 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Přijďte na derby!
03.10.2012 | safa | 1876x zobrazeno | Skóre: 4.66
k zápasu z 04.10.2012: HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 3:2

Po úspěšném a hodně sledovaném fotbalovém derby nás čeká derby hokejové. V něm chceme být úspěšní na ledě i v hledišti stejně jako fotbalová Slavia! Všichni chceme porazit rudé i na hokejové frontě


Do kotle zbývalo v úterý opravdu několik vstupenek a je téměř vyprodaný, stejně jako okolní sektory. Více vstupenek ve spodním patře zbývalo pouze do sektoru hostů a přilehlých sektorů. Vstupenky proto kupujte kamkoli po hale kromě sparťanských sektorů (116 - 119). V den zápasu by mělo být v prodeji i čtvrté patro. Vstupenky lze kupovat na pokladnách v O2 arény nebo na prodejních místech Sazky.

Vyprodaný kotel bohužel dopředu nezaručuje dobré fandění. V kotli se na derby a objevuje spousta lidí, kteří aktivně nefandí, což je pro atmosféru velká škoda. Neaktivní fanoušky v kotli nechceme, udělejme proto všichni maximum! Hecujte se mezi sebou, skákejte, zpívejte a hlavně fanděte - od toho jste v kotli! Musíme hnát Slavii za vítězstvím proti Spartě, která je momentálně na totálním dně!

Na utkání tradične bude připravena nějaká choreografie, o přestávkách budou za kotlem v prodeji také samolepky - série Eden.

V posledních utkáních je v O2 aréně oprvadu bídná atmosféra. Pojďme ukázat sami sobě, hráčům i všem ostatním, že i my umíme vytvořit parádní hokejovou atmosféru! Derby je naše! Ať žije Slavia!

1 komentář | Přihlásit se | Vyhledání
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se
Nikki93 | 03.10.12 18:23

Mám lístek vedle spartanského kotle, samozřejmě ale půjdu do našeho kotle a vždycky když jsem na hokeji tak aktivně fandím a na derby je samozřejmost fandit takže nebojte :D a jo atmosféra je fakt hrůzná.. :/ :D

Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4.66
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný