Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 96 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Do Brna pro tři body
03.11.2012 | admin | 1472x zobrazeno
k zápasu z 28.10.2012: Kometa Brno - HC Slavia Praha 3:4

Je neděle 28. října, státní svátek, pár minut před jednou hodinou odpoledne a tak v Hloubětíně první část posádky našeho auta zaujímá místa na sedadlech a vyrážíme pro zbytek posádky.


Na Opatově nasedá zbytek, takže krátce po jedné hodině odpoledne a po tom, co jsme místo jednoho nejmenovaného radia vložili do CD přehrávače disk s Pavlínou Jíšovou a Druhou trávou, protože na předešlých cestách v tomto autě a s podobnou sestavou jsme při poslechu tohoto radia prohráli, vyrážíme směr Brno. Ještě nejsme ani u Průhonic a čeká nás první překvapení v podobě telefonátu z Brna a dotazu ze sekretariátu HC Kometa Brno, kolik chceme rezervovat lístků na utkání do sektoru hostů. Cesta do místa konání zápasu probíhá v družné debatě, kdy řešíme pro nás aktuální témata jako: Půjde Růže do Lva? Jak dlouho za nás ještě bude hrát Sob? Je větší přínos pro tým Sob nebo Červus? Nám příjemně ubíhá a tak než se nadějeme, stavíme u „9 KŘÍŽŮ“ na malé občerstvení. Po menší přestávce pokračujeme směr Vídeň a vzhledem k tomu, že v tomhle směru je minimální provoz, parkujeme více než hodinu před začátkem na obvyklém místě a vyrážíme směr Kajot aréna. Já jdu koupit zamluvené lístky a tak se opět scházíme před vstupem na stadión, který je určen pro hosty.
Po tom co jsem se zbavil všech zakoupených lístků, až na jeden, se sám odebírám do haly, kde v závratném počtu 17 lidí rozbíjíme náš kotel, nebo spíš kotlík, který se téměř ztrácí (nebýt toho, že máme přece jen odlišné barvy od domácích) v množství domácích fanoušků. Kousek od nás, na místech k sezení si všímám ještě dvou osob, zraněných bývalých hráčů HC Slavia, nyní tedy sice komeťáků a to Tomáše Svobody a méně známého Vojty Němce. Průběh zápasu asi nemá cenu rozepisovat, ale jen pro úplnost dvakrát šli domácí do vedení a našim sešívaným borcům se vždy ještě v téže třetině podařilo vyrovnat. Ve třetí třetině jsme se dostali do dvoubrankového vedení, které domácí, díky exslávistovi Divíškovi, který v utkání zaznamenal hattrick, dokázali v závěru jen korigovat na konečný výsledek 4:3 ve prospěch hostujícího týmu. Za zmínku stojí snad jen fakt, že po třetím gólu byli nejlepší fanoušci vesmíru tak šokovaní, že se nám je podařilo v našem malém množství překřičet. Po skončení zápasu a předání cen pro nejlepší hráče utkání, z naší strany to byl Kuba Sklenář, si hráči automaticky sedají k naší tradiční děkovačce, zatímco hráči domácích zklamaně odjíždějí do kabiny.
Po děkovačce se odebíráme k autobusu hráčů. Nevím, jestli je to tím, že jsme v Brně vyhráli, ale i předtím trochu zamračený řidič autobusu nás tentokrát vítá úsměvem, stejně tak i hráči, kteří si jsou vědomi toho, že jako první uloupili v městě pod Špilberkem 3 body. Nejvíc si to snad užíval Kuba Sklenář, nejlepší hráč utkání.

 

Klady výjezdu:  Jsme schopni fandit i v malém počtu a za nepříznivého stavu.

 

Mínusy výjezdu: Mizerná účast, přestože se utkání hrálo v neděli, tak se nás v sektoru pro hosty sešlo pouze 17ks.

 

Hodnocení: Kdy jindy už by se mělo jezdit na výjezdy než v neděli, kdy to většinou nekoliduje s prací a v situaci, kdy kluci na ledě bojují a bodují.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný