Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 102 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Přispějte na slávistické choreo
12.11.2012 | admin | 1812x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 14.11.2012: HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 0:1

Zápas s Vítkovicemi doma, v Edenu, je splněným přáním mnoha slávistů. A tak se na něj chceme pořádně připravit. Prskavky, papíry, namalované choreo (a možná i nějaké překvapení) už čeká na to, aby spolu s námi mohlo ve středu večer udělat v Edenu tu pravou hokejovou atmosféru. Jenže to všechno něco stojí. Proto budou mít před a během zápasu všichni slávisté, kterým na prezentaci našeho klubu záleží, možnost na choreografie přispět.


Proč sbírka?


V loňském play-out byla v každém zápase k vidění nejrůznější chorea. Prskavky, interiérové fontánky, ohně, kartoniády, balonky, fólie... Po posledním zápase toho ale ve skladu moc nezůstalo. A co zůstalo bylo z velké části poničené. Na středeční zápas s Vítkovicemi tak bylo nutné nakoupit několik tisíc nových kartonů, prskavek a dalších věcí nutných k výrobě chorea. To vše stálo nemalé peníze. Jenže pokud chceme pokračovat minimálně na té úrovni, jako dosud, je tato investice nutná. Navíc nás čekají další atraktivní zápasy (derby venku, domácí zápas s Kladnem, kdy se dá čekat plná hala, aj.) a materiálu na choreo bude potřeba  ještě víc. Rozpočet fanklubu není nafukovací a právě proto chceme dát i letos možnost přispět na choreo každému z vás.

 

Jak přispět?

 

1) Sbírka

Před zápasem budou u vchodů na stadion vybírat dvojice slávistů do kasiček. Jestli a kolik přispějete je jen na vás, budeme rádi za každou pomoc.

 

2) Samolepky

Během zápasu bude navíc možné zakoupit samolepky ze „série Eden“ – platíčko stojí 30 korun a výtěžek jde opět na choreo.

 

3) Choreofond

I nadále lze samozřejmě přispívat na účet choreofondu 5653987028/5500.

 

Na co se peníze použijí?


Z vybraných peněz bude financován zakoupený materiál na středeční utkání. V případě, že se vybere více peněz, než bude stát materiál na středeční zápas, bude za ně zakoupen další materiál, který bude použit v dalších zápasech. Věcí, které je potřeba koupit nově, případně obměňovat, je stále dost. 

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 3


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný