Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 99 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Do Karlových Varů nejen za halušky
29.01.2013 | admin | 1938x zobrazeno | Skóre: 5

Píše se neděle 27.1.2013 a my se opět chystáme na jeden z výjezdů za podporou našich kluků, tentokrát do Karlových Varu. Jak je tomu u víkendových venkovních zápasů zvykem, scházíme se v Edenu už ve 12:00, jelikož první buly bude v Karlovarské KV aréně vhozeno už v 15:30. Člověk by si řekl, že vzhledem k tomuto krásnému času a tudíž i brzkému návratu vyrazí za podporou našeho milovaného klubu dost lidí. Opak je ale pravdou…


Vzhledem k tomu, že kluci letos hrají velice dobře, by mělo jezdit více lidí, než nás jelo dnes, to se ale ovšem neděje. Ale i přes to vyrážíme ve 12:30 z Edenu v počtu 19 lidí mikrobusem na ,,Západ“. Cestou se překvapivě nekonzumují alkoholické nápoje, jen občas uličkou zavoní čaj s rumem, ovšem ani to neubírá na zábavě a dobré náladě. Přibližně na půli cesty náš ,,lodivod“ Sandokan zastavuje na benzínce, kterou nazýváme po plastových figurkách ,, U Trpaslíků“, kde se zdržíme pár minut a pokračujeme dál směr lázeňské město.
Do Varů dorážíme kolem 14:45 a jdeme zajistit vstupenky pro ostatní členy výjezdu. Do sektoru, kde je ještě přibližně 15 dalších slávistů, se dostáváme přibližně 10 minut před začátkem zápasu, a pak už si jen nerušeně užíváme zápasu, během kterého se konzumují i mezi našimi fanynkami velice oblíbené halušky. Bohužel hned v první minutě jdeme do oslabení, které Karlovarští záhy potrestají. No nic, jdeme dál. V sektoru se i přes nízký počet fanoušků fandí velice slušně. Během zápasu se rozjíždí i velice oblíbený pokřik hráčů ,,pojďme do boje“, který je opět velice slyšet. Co se týče hokeje, naši hráči předvedli bojovný výkon, ovšem nepovedlo se jim vsítit ani jeden gól, na rozdíl od energetiků, kteří ještě v našem power-play vsítili druhý a skóre uzavírající gól.
I přesto klukům poděkujeme a oceníme jejich výkon tradiční děkovačkou. Poté se sbalíme a opouštíme sektor. Máme namířeno k autobusu hráčů, kde si ještě vyslechneme pár jízlivých narážek z řad domácích fanoušků, popovídáme si s hráči, zamáváme jim a pomalu se přesouváme s našemu příliš vyhřátému mikrobusu. Z Karlových Varů vyrážíme přibližně kolem 18:30. Ani po prohraném zápase neztrácíme elán, velmi se bavíme díky vyprávění vtipů a do Prahy na Dejvickou dorážíme kolem 20:00! A to hlavně díky tomu, že z Karlových Varů jsme jeli bez přestávky!

 

Počet diváků celkem: 3723

Počet hostů: cca 40, po hale cca 15

Klady výjezdu: Fandilo se celou dobu, cestou zpět se nemuselo stavět, veselá nálada i po prohře.

Mínusy výjezdu: I přes dobrý čas zahájení zápasu se nenajdou lidé, kteří by naše kluky jeli podpořit do nepříliš vzdálených Karlových Varů. Loni se nadávalo jak hrají kluci špatně a proto se prý taky nejezdilo, letos hrají skvěle, tak co je za problém je jet podpořit. Dneska byla veliká příležitost…

Hodnocení: Fandění bylo dobré i přes nízký počet fanoušků, kluci na ledě bojovali, ala bohužel hráči Energie byli mocným soupeřem.

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 4


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný