Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 77 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Jak jsme ráčkovali v Rusku aneb Řezníček je fakticky trpaslík
22.12.2008 | Teriii | 1503x zobrazeno | Skóre: 4
k zápasu z 14.12.2008: HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 5:3
Na zápas do Varů nebyl uspořádaný výjezd, tudíž jsme byli odkázáni na vlastní dopravu. Naše posádka byla složená ze Starýho Maki, Maki, Jainie, Drusse a mě.S Drussem jsme si dali sraz na nádraží Holešovice, protože nevěděl, kde Maki bydlí, a jelikož se odtud mělo odjíždět, bylo to docela zásadní :D. Odjezd byl plánovaný na půl druhou, ale po menším zpoždění z důvodu přesunu zbytku posádky z Řevnic, jsme vyjeli kolem druhé hodiny. Mezitím jsme s Drussem zhodnotili víkend, a že se děly věci…nepublikovatelný…až jsem sbírala bradu ze země, jak jsem nemohla uvěřit..ovšem to odstartovalo naše ráčkování :D.
V autě byla sranda, Jainie s Maki ještě mírně střízlivěly, ale to vůbec nevadilo. Dozvěděli jsme se o tom, jak Jainie po nocích pěstuje králíky a ve sklepě schovává láhev rumu, která je větší jak ona, no má to někdo fakt divný sny :D, potom se dotyčná ze sebe snažila udělat piráta, když si chtěla utvořit za jízdy oční linky, řešilo se všechno možný a nálada byla výborná :D. V tu chvíli nás na dálnici brzdila dodávka, tak ji Starej Maki předjel, no co vypadlo z Jainie?:D „Ty woe my předjeli krabici, teda jako ne krabici, ale je to taky hranatý“:D a Maki doplnila „Takhle jezdí Mistříííí:D“ a následoval dlouhý smích, ještě štěstí, že Starej Maki je na podobný věci zvyklej a umí řídit i s otřesy smíchu :D.

Když jsme dorazili do Varů a zaparkovali na luxusním místě u haly, běželi jsme pro lístky. Nějaká slečna nám tam vnucovala papír s tisícovkou, ale nám je trpaslík fakt šumák, takže jsme šli na rum:D. Vzhledem k tomu, že jsme neustále ráčkovali, tak paní chvíli koukala, než pochopila, co po ní chceme :D. To by člověk nevěřil, v kolika slovech se vyskytuje „r“ a „ř“ :D…Dobu před zápasem jsme strávili vymýšlením rrrůzných teorrrií :D.

Hned po vstupu do haly jsme propukli v další smích, když na nás vyskočila naleštěná škoda 1000, zřejmě trpaslíkovo první fáro :D. Hned v úvodu zápasu nás místní přesvědčili, že naše pojetí Řezníčka jako trpaslíka je naprosto oprávněné, jelikož po ledě kroužili zhruba desetiletý kluci údajně v originálních dresech Josefa Řezníčka, dokonce jeden měl i národní dres, asi ty 4 odehraný minuty stojí za zmínění :D. Bohužel nás potom smích přešel jelikož jsme rychle prohrávali a vzhledem k malé účasti, celkem se nás sešlo asi 15, se skoro nefandilo. O přestávce nás utěšoval svařák, škoda, že nepouští ven, stánek za vraty s dostatkem rumu by byl v té chvíli lepší :D. Na začátku třetí třetiny za stavu 3:0 pro domácí jsme doufali, že aspoň něco se skóre uděláme. Zodpovědnost na sebe vzal Káca, když v rozmezí 47. a 51. minuty dva góly připravil a druhý sám dal. Bohužel skóre 3:3 dlouho nevydrželo, brzy nato vrátil domácím vedení Košťál. Sice jsme zkoušeli ke konci ještě power play, ale znamenalo to jen další gól do naší brány.

Po zápase jsme čekali na hráče u busu. Domlouvali jsme se, jak uvítáme Adama, ale s Jainie jsme to nakonec nestihly, jelikož jsme se rozhodly pro rumové posilnění u stánku, dodatečně se omlouváme našim hráčům, kterým jsme zablokovaly přístup k sandwichům :D. Abychom úplně nezmrzli, tak jsme tam s Drussem pobíhali a poskakovali, ale nakonec se mi nevymstily připomínky a skončila jsem s bubnem na hlavě :D No jako doplněk nevim nevim, ale nedoporučuju, aby vám přitom někdo do bubnu mlátil, ozvěny jsem slyšela ještě v Praze :D. Jelikož bus s hráči se chystal odjet, taky jsme se přemístili k autu, nalodili se a vyrazili ku Praze. Hned po vjezdu na dálnici jsme hráče předjeli a frčeli dál. V Praze nás sice Míra dohnal, je to fakt blázen :D, ale naše cesty byly rozdílné, Maki vystoupila v Holešovicích, nás ještě Starej Maki zavezl na Kovku, kde jsme dovršili večer a bavili se až do zavíračky.

Klady výjezdu: výborná nálada, stánek s rumem, trénink ráčkování :D, Kácovy 3 body :D
Zápory výjezdu: výsledek, nálada prince Miroslava :D, ukrutná zima
Maskot výjezdu: Jainie a její krabice :D
Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 4
Počet hlasů: 1


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný