Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návštevnost

Právě je 85 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Reportáže z výjezdů Na Kladno MORE!
04.12.2013 | admin | 1717x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 03.12.2013: Rytíři Kladno - HC Slavia Praha 3:1

Jaký byl druhý letošní výjezd do Kladna? Dočtete se v dalším reportu od Šáfy. ;)


Na úvod bych chtěl říci, že i přes malou vzdálenost a celkem pozdní odjezd z Prahy jsme nebyli schopni vypravit ANI MIKROBUS (20 lidí), a to je ostuda. Chce se to nad tím zamyslet. Teď k samotnému výjezdu. Z Prahy jsme po společném srazu vyrazili v 16:45 hodin našimi kárami. Cesta byla krátká, ale i za tu dobu se stihneme nasmát k popukání. Ke stadiónu dorážíme před půl šestou a hledáme parkování. Nakonec jsme měli VIP místa ve VIP zóně přímo vedle našeho autobusu. Ještě před zápasem jsme ještě poklábosili s Martinem (řidič autobusu), někteří si s ním dali i panáka slivky a šlo se na věc. V sektoru se nás schází něco kolem 40 a ze začátku se fandí slušně, se kterým nám velice pomohl buben z TS. Tímto bych chtěl klukům ze Severní Tribuny poděkovat za pomoc J.

Dokud vedeme po brance Dana Vrdlovce, se fandí opravdu slušně i v tak malém počtu, dokud nedostaneme branku na 1:1. Od té doby nás nepochopitelně fandí jen asi 10 a zbytek se opírá o zábradlí, ale aspoň 2 lidi u toho zábradlí fandí (nechal bych to zábradlí vyřezat!). I když nás fandí jen hrstka, povedlo se nám od 5. minuty ve druhé třetině až do konce třetiny jet chorál Nejlepší na světě, při kterém blbneme a vymýšlíme nové kravinky. Zastaví nás až siréna ohlašující přestávku. Po druhé třetině prohráváme 1:2.

Na třetí třetinu jsme opět připraveni bouřit, ale po chvilce nás zmrazí gól domácích na 1:3 a od té doby jde fandění do kopru. Opět se začne až poslední 2 minuty, ale to je už pozdě. Zápas je u konce a naši kluci opět prohrávají, ač předvedli bojovný výkon, za který jim poděkujeme děkovačkou.

Přesouváme se k autobusu hráčů, kde máme menší konflikt s místníma lebkounama, ale naštěstí se to obešlo bez rvačky. Pobavíme se s hráči a pak se vydáváme na cestu, bohužel v o dost užším složení, než jsme přijeli. Ať si dotyčné osoby sáhnou do svědomí, jestli tohle bylo nutné. Na Pražském okruhu se ještě předjíždíme s autobusem hokejek, rozvezeme ostatní výjezdníky a valíme si to domu.

 

Hodnocení

Účast: slabá, co víc dodat…

Počet diváků: 2260, nás kolem 40

Klady výjezdu: zlepšený výkon kluků, jinak nic, buben od TS

 

Zápory výjezdu: malá účast, nezájem fandit, absolutní neúcta k řidičům

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Reportáže z výjezdů

Nejčtenější článek z kategorie Reportáže z výjezdů:
Ani Kladno Slavia nepokořila

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 2


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný