Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Ankety

Jaké bude naše umístění po základní části v sezoně 2023/24?

čtvrtfinále (1-6.místo)
osmfinále (7-10.místo)
boj o udržení (11-14.místo)Výsledky
Ankety

28 hlasů
Bez komentáře

Aktuální výjezd

Žádný výjezd není naplánován.

Návątěvnost

Právě je 20 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Choreo S WARS - jak vznikalo choreo na derby
08.03.2014 | admin | 3253x zobrazeno | Skóre: 5
k zápasu z 02.03.2014: HC Slavia Praha - HC Sparta Praha 3:2p

Od prvního nápadu a? k realizaci při derby - podívejte se, jak vznikalo slávistické choreo.


Choreo na poslední derby letošní základní části začínáme řešit víc ne? měsíc před zápasem. Díky olympijské přestávce nemusíme řešit, jak zkombinovat malování chorea s domácími nebo venkovními zápasy Slavie. Sparta nás v dosavadních třech zápasech v?dy porazila a ani co se týče chorea jsme se zatím nijak nepředvedli. Chceme tedy udělat něco opravdu pořádného. Nakonec se rozhodujeme pro první skutečně malované choreo. Ne "omalovánky" jako dosud, ale něco opravdu propracovaného. Nikdo z nás nemá s ničím podobným zkušenosti, ale kdo se bojí, nesmí na choreo!

Jen přípravy na samotné malování zabraly týden. Upravit předlohu tak, aby se podle ní dalo malovat, vybrat správné barvy, nakoupit materiál. Konečně je vše připraveno a jde se na věc. První den se nás v tělocvičně schází pět. Stíháme jen slepit plachtu, na kterou se bude malovat, připravit barvy a zbytek necháváme na další den, kdy nás má být víc. 

Druhý den se nakonec schází sedm lidí. První namalované plochy vypadají spíš jako vzor pro maskovací sí?, ale nezbývá ne? doufat, ?e máme všechno rozpracované dobře. Naštěstí se s postupujícím časem začíná Yoda na plachtě přeci jen rýsovat. Po 12 hodinách všechno balíme, tenhle víkend u? se víc nestihne.

O týden později se dáváme konečně dohromady ve větším počtu. 13 párů rukou je znát a od rána jde práce rychle od ruky. Dolepujeme ještě další pruhy k plachtě, doděláváme detaily na Yodovi, pláš?, vesmír a světelný meč. A? u něj přichází první zádrhel - dochází sprej a ani po projetí hobby marketů v okolí se nedaří sehnat další. Po osmi hodinách práce tedy všechno balíme a poslední úpravy necháváme a? na den zápasu.

V den zápasu nás jde 12 do haly u? víc ne? tři hodiny před začátkem. Doděláváme meč a přemotáváme plachtu tak, aby se dala rozvinout v sektoru. Část lidí mezitím dodělává nápisy, které choreo doplní. Všechno jde rychle od ruky a hodinu před zápasem u? nemáme co dělat.

K samotnému předvedení chorea - konečně klape všechno tak, jak má. Mo?ná mohl být nápis o trochu blí? k plachtě, ale to je opravdu jen detail. Slavii se navíc podaří Spartu porazit a tak má choreo i š?astný konec - vláda temné strany skončila. :)

Celkové náklady na choreo byly asi 10000 Kč a samotná příprava zabrala v součtu přes 230 hodin práce.

 

VIDEA:

101. derby pra?ských S - S WARS (autor: ALNI film) odkaz

Choreo derby 2.3.2014 (autor: MichalS) odkaz

 

BONUS:

Během přípravy chorea v hale došlo i ke skutečnému souboji světelnými meči :)

 

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Choreo

Nejčtenější článek z kategorie Choreo:
Choreo 2010/2011

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 5
Počet hlasů: 10


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný