Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Návštevnost

Právě je 101 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Informace od fanklubu Setkání hokejových příznivců se blíží, fanoušci si vyberou kapely do programu
05.06.2014 | fanklub | 2499x zobrazeno

Pardubice (2. června 2014) – Mistrovství světa v Bělorusku zakončilo před několika dny českou hokejovou sezónu. Řada hokejových příznivců se tak pomalu chystá vyplnit hokejové prázdniny svojí účastí na již 18. ročníku setkání hokejových fanoušků, které se letos uskuteční od 3. do 6. července v krásném prostředí přírodního amfiteátru hradu Kunětická hora u Pardubic.


Díky velmi dobré poloze místa srazu, prakticky uprostřed České republiky, se dá očekávat rekordní účast příznivců ledního hokeje, čemuž nasvědčuje i aktuální stav předprodeje vstupenek. „Prakticky již teď je prodáno tolik vstupenek, kolik byl v posledních letech finální počet účastníků srazu. Zbývá nám ještě měsíc, takže se dá předpokládat, že zájem ještě poroste,“ říká hlavní organizátor srazu Karel Klodner z Fan Clubu HC Pardubice, který tento ročník srazu pořádá.

Celá akce není určena pouze členům hokejových fanklubů, ale všem, kteří mají hokej v oblibě, rádi se o něm baví a rádi se také pobaví. „Myslím, že jsme připravili zajímavý program, který sice nemůže konkurovat velkým letním hudebním festivalům, ale o to více si návštěvníci užijí přátelskou atmosféru a prázdninovou pohodu,“ říká Klodner.

Pro někoho tak mohou být lákadlem různé „fanouškovské“ soutěže, které ve spolupráci s organizátorem připravil Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy, či turnaj návštěvníků ve STIGA hokeji. Pro jiné to pak mohou být koncerty kapel jako Tři sestry Banditos, Dukla vozovna, Stresor a dalších.

Dvě místa jsou navíc rezervována pro kapely, jejichž jména vzejdou na základě hlasování fanoušků facebooku. „Do 10. 6. se mohou na internetových stránkách srazu hlásit kapely, které by si chtěly zahrát na srazu fanoušků. Následně proběhne na facebooku srazu hlasování a dvě kapely s největším počtem získaných hlasů na sraz pozveme a uhradíme jim náklady na cestu na Kunětickou horu,“ popisuje pravidla soutěže Klodner.

 

Pro lepší komfort návštěvníků bude každý den zajištěna kyvadlová autobusová doprava mezi vlakovým nádražím v Pardubicích a Kunětickou horou. „Většina návštěvníků zůstane na místě po celou dobu konání srazu. Pro ně máme připraven dostatek míst ve stanovém městečku sousedícím přímo s areálem akce,“ dodává Klodner.

Veškeré podrobnosti je možné nalézt na internetových stránkách srazu www.fanclubhcpardubice.cz/sraz2014 nebo na facebooku.

 

 

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Informace od fanklubu

Nejčtenější článek z kategorie Informace od fanklubu:
XII. sraz hokejových fanoušků

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 0
Počet hlasů: 0

Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný