Login

Přezdívka
Heslo
Ještě nemáte svůj účet?
Můžete si jej vytvořit zde.
Zapoměl(a) jste heslo?

Ankety

Jaké bude naše umístění po základní části v sezoně 2023/24?

čtvrtfinále (1-6.místo)
osmfinále (7-10.místo)
boj o udržení (11-14.místo)Výsledky
Ankety

50 hlasů
Bez komentáře

Vyhledávání


Návątěvnost

Právě je 22 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Klubový zprávy Stručné informace ze schůze vedení klubu a fanklubu
13.06.2018 | fanklub | 1325x zobrazeno | Skóre: 3

V úterý 12.6.2018 proběhla v zasedací místnosti na ZS Eden více ne? dvouhodinová schůzka s panem Pitterem, která se nesla v přátelském a velmi pozitivním duchu.


Jak bylo známo, od sestupu neměl pan Benýšek zájem se nadále podílet na fungování klubu. Jednání o odkupu akcií probíhala u? v loňské sezóně, kdy o 100% podíl akcií měla zájem firma CEFC, vlastník mj. fotbalové Slavie. Odkup se nekonal a jelo se dál. Akcionářský stav, ve kterém Slavia ještě nedávno byla, nepřicházel v úvahu ani pro jednu stranu. Nakonec vše dopadlo odkupem podílu p. Benýška firmou p. Pittera. V současné době tedy pan Pitter vlastní 99,9% akcií klubu, 0,1% vlastní SK Slavia. Slavia se v současné době bude ubírat cestou výchovy mladých hráčů, kteří budou postupem času zapracováváni do A-týmu.

 

Věříme, ?e současný posun Slavie pomů?e klub nastartovat správným směrem. Na nás fanoušcích je, abychom tomu co nejvíce pomohli. Nebude to jednoduché, ale výsledek doufejme bude stát za to. Jednou mů?eme říci, ?e jsme stáli u znovuzrození Slavie, a pomohli jí v růstu. Choďme na stadion, podporujme naše hráče a uka?me jim, ?e za nimi stojíme v dobrém i ve zlém. Zapomeňme na staré časy, teď je tu nová šance a musíme ji vzít pevně do rukou. Společně to zvládneme!

 

Přijďte ve středu 20.6.2018 od 18:00 do hotelu Slavia v Edenu na valnou hromadu fanklubu, účast přislíbil i p. Pitter, který vše objasní i širší fanouškovské základně. Podrobnější informace zveřejníme po valné hromadě FK.

 

A? ?IJE SLAVIA!

Bez komentáře | Přihlásit se
Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Příbuzné odkazy

Více článků z kategorie Klubový zprávy

Nejčtenější článek z kategorie Klubový zprávy:
Letecký zájezd do Linköpingu.

Hodnocení příspěvku

Průměrné hodnocení: 3
Počet hlasů: 2


Najdete si čas a hlasujte pro tenhle příspěvek:
Excelentní
Velice dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatný